Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: "tip" o wymaganiu przez skorke 32b kolorow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
41m4r
Jak wylaczyc info o 32 bitowej glebi kolorow wymaganej do wyswietlania skorki konnekta ? Pojawia mi sie to jak urochamiam jakas gre w 16b kolorach. Wylacznie reczne jest dosc irytujace gdy co jakis czas wroce na pulpit i spowrotem :/
kyro
Z tego co wiem to nie da sie. Mie to terz czasem wkurza :/
Sija
QUOTE(kyro)
Z tego co wiem to nie da sie. Mie to terz czasem wkurza :/


a mnie wkurza brak znajomosci ojczystego jezyka jakby nie patrzec.
naucz sie korzystac ze slownika, albo przelewaj swoje madrosci na bloga, wszystkim to zrobi dobrze.
41m4r
wara od mojego tematu jak nie wiecie jak mi pomoc poligloci i pieniacze biggrin.gif


poawiam wie ktos jak ten "tip" usunac lub jesli sie nieda to mogl by ktos w nowszej wersji zwrocic na to uwage i wywalic ten "tip" z programu ??
Sija
nie latwiej jest wyslac PMa do nixa z tym pytaniem ?
przeciez tylko on jest odpowiedzialny za wtyke.
kyro
QUOTE(Sija)
QUOTE(kyro)
Z tego co wiem to nie da sie. Mie to terz czasem wkurza :/


a mnie wkurza brak znajomosci ojczystego jezyka jakby nie patrzec.
naucz sie korzystac ze slownika, albo przelewaj swoje madrosci na bloga, wszystkim to zrobi dobrze.


Spokojnie Sija. Chciałbym poinformować Cię ,że miałem wczoraj problemy z klawiaturą i nie mogłęm pisać polskich liter oprucz "ó". Więc przeprosiny mile widziane smile.gif
41m4r
QUOTE(kyro)
Spokojnie Sija. Chciałbym poinformować Cię ,że miałem wczoraj problemy z klawiaturą i nie mogłęm pisać polskich liter oprucz \"ó\". Więc przeprosiny mile widziane smile.gif



<hahaha> <hahaha> <hahaha> jakies powiazania rodzinne z A.Jakubowska ? a moze z SLD ?
lhs
A ten dalej swoje:

QUOTE(kyro)
miałem wczoraj problemy z klawiaturą i nie mogłęm pisać polskich liter oprucz \"ó\".

Ośmieszasz się już drugi dzień, kolego. http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3597&start=15
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.