Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opis / Status / Autostatus ?? Blad ??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
41m4r
Chodzi o to jak ustawic aby podczas uruchamiania Konnekt uruchomil sie w trybie niedostepny tak abym sam mogl zmienic status i opis czyli aby nie robilo sie to automatycznie( dlaczego wtyczce GG nie ma opcji synchronizacji do konnekta ? tak jak jest to w innych protokolach/wtyczkach)

Druga sprawa dotyczy tego ze podczas zmiany statusu wtyczka kZmieiacz status sie zmienia a opis zostaje i nie mozna zmienic stustu na "bezopisowy" z "statusu z opisem".

Urzywam najnowszego konekta i wszytkich wtyczek dostepnych przez kUpdate.

Bede wdzieczny za pomoc i porade
Varabi
QUOTE
jak ustawic aby podczas uruchamiania Konnekt uruchomil sie w trybie niedostepny


Ustawienia / podłączanie / łącz automatycznie (odznaczyć)

Mam nadzieję, że o to chodzi.
dulek000
Chodzi o synchronizację listy kontaktów, nie statusów!
41m4r
QUOTE(dulek000)
Chodzi o synchronizację listy kontaktów, nie statusów!


listy kontaktow ? preciez ja nie pisalem nic o licie kontaktow a opcja laczenia automatyczniego tez raczej nie ma wiele wpsolenego z lista kontaktow ... chyba ze lista kontaktow to cos innego niz lista kontaktow w twoim roumieniu



Wracajac jednak do mojego zapytania to tylko wtyczka odpowiedzialna za GG pracuje w sposob wlasciwy i kiedy zminiam status zmiania status a kiedy zmianiam opis zmiania opis a kiedy zmianiam status z opisem na bezopisowy zmienia na bezopisowy czyli tak jak powinna natomiast nie robia tego inne wtyczki nawet "konnekt" sam nie "slucha" poleceni kZmianiacza
lhs
QUOTE(41m4r)
QUOTE(dulek000)
Chodzi o synchronizację listy kontaktów, nie statusów!


listy kontaktow ? preciez ja nie pisalem nic o licie kontaktow a opcja laczenia automatyczniego tez raczej nie ma wiele wpsolenego z lista kontaktow ... chyba ze lista kontaktow to cos innego niz lista kontaktow w twoim roumieniu

To tylko dulek. Przyzwyczajaj się.
41m4r
QUOTE(lhs)
To tylko dulek. Przyzwyczajaj się.


mam rozumiec ze to taki "forumowy glupek" ?
dulek000
QUOTE
dlaczego wtyczce GG nie ma opcji synchronizacji do konnekta ? tak jak jest to w innych protokolach/wtyczkach


?
Olórin
Bo GG nie przechowuje kontaktów na serwerze (przynajmniej w ten sposób jak robi to Jabber)
amfi
No ale teoretycznie jest to wykonalne za pomocą importu i eksportu listy kontaktów. Tylko ciekawe jak by się zachowywał taki automat. Na pewno by się sypało wink.gif
Może ktoś dopisze to do gg.dll, będzie o czym na forum pisać
41m4r
przyznaje racje dulkowi i reszcie imp/exp listy kontaktow w gg byl by bez sensu i cale zamieszanie zwiazane z synchronizacja wyniklo z mojego niedopratrzenia.

Jednak dalej mam problem z tym ze kozystajac z kZmieniacz 0.4 program nie zmiania statusow z "opisowych" na "nieopisowe" w tlenie jabberze i gg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.