Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moze ktos mnie nauczy......
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
perlas
Witam.
Pisze ten post tutaj bo szukam jakiegos nauczyciela, ktory wytlumaczy mi pisanie wtyczek do Konnekta.
Jak mozecie podajcie link do programu c++ 8)


Pozdrawiam
Sija
po pierwsze: jezeli nie odrozniasz jezyka programowania od programu, to moze najpierw zapoznaj sie z tematami pokrewnymi, zamiast sie rzucac na gleboka wode od razu. czyli generalnie poszukaj nauczyciela informatyki najpierw...

po drugie: mysl zanim napiszesz temat, przeniesiono ["propozycje" to chyba nie troche co innego, hm?].
perlas
Zaby programowac trzeba miec do tego odpowiedni porgram wiec szukam porgramu np. Visual c++ do porgramowania biggrin.gif o ile sie niemyle
dulek000
Myślę, że zdobycie VC++ to nie jest duży problem... Wystarczy zajrzeć do @dev - http://konnekt.etap.pl/forum/viewtopic.php?t=1871

A w ogóle "program do robienia programów" to kompilator tongue.gif
perlas
wiem ze komplikator ale jakby ktos niewiedzial biggrin.gif 8)
winthux
Są trzy wiodące środowiska:
MS Visual C++ - płatne
Borland Builder C++ - bezpłatna wersja personal czy home
DevCpp - za free, open source

P.S.
Jak znacie inne to chętnie się zapoznam :)
perlas
ja uzyje DevCpp sadze ze uda mi sie napisac w pelni dzialajaca wtyczke do Konnekta biggrin.gif Trzymajcie kciuki
hao
Do Konnekta i ogólnie pod windows, jeżeli darmowo, to kompilator microsoftu w wersji Toolkit + dowolne środowisko do wygodnego pisania kodu (chociażby właśnie devCpp chociaż go nie znam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.