Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Najlepszy program do nagrywania CD/DVD
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Przemekc1
No właśnie, jaki jest według Was najlepszy program tego typu?
Bo dla mnie tak "do wszystkiego" jest Nero. Kopiowanie płyt CloneCd i Alkochol 120%.

PS. Jakiego programu użyć do zrobienia kopii filmu na DVD z wyporzyczalni?
Olórin
Odnośnie PS. do zgrywania do AVI trzeba było najpierw zdecryptować DVDDecrypeterem(http://www.dvddecrypter.com/index.php?act=screenshots), ma on opcje odrazu wypalenia rozkodowanego filmu. Jak to sie ma w praktyce nie wiem
Przemekc1
Ale ja tego nie chcę zgrać do AVI Chodzi mi o wykonanie kopii tego filmu (lub skopiowania go na dysk.
Lwiczek
Jezeli mazs zamiar przegrywac 1:1 na plytke DL to chyba nie ma najmniejszego problemu, ale tego jeszcze nie testowalem bo plytki maja dosyc nieciekawe ceny... ;D
No ale zrzucalem na plytke SL za pomoca DVD shrink i efetk jest calkiem ciekawy... w skrocie ogranicza sie to do wywalenia zbednych materialow i sciezek dzwiekowych i lekkiej (ok 85-90%, zalezne od dlugosciu filmu..) rekompresji filmu [ u mnie trwalo to ~30minut]. Jezeli nie straszny ci j. angielski to polecam serwis www.doom9.org - jest tam masa dosyc szczegolowych opisow...
Olórin
Przemek - z tego co wiem bezpośrednie kopiowanie jest niemożliwe, najpierw trzeba zdecrpytowac (to nie dekoduje do avi), wywalić zbędne streamy (czyli węgierską ścieżke dziwekową) i wtedy wypalić...
Przemekc1
QUOTE(Olórin)
Przemek - z tego co wiem bezpośrednie kopiowanie jest niemożliwe, najpierw trzeba zdecrpytowac (to nie dekoduje do avi), wywalić zbędne streamy (czyli węgierską ścieżke dziwekową) i wtedy wypalić...


Jeżeli płytka jest 9,4GB to trzeba wtedy to zrobić bo takie płytki kosztują 40zł. Jeżeli płytka zajmuje 4GB to chyba nie jest to potrzebne. DVD Shrink jest raczej do zmniejszania rozmiarów tych filmów.
Całkiem obszerny artykuł co do obsługi DVDShrinka znajdował się w którymś z Chipów.
Zobaczcie tutaj http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=35883
Lukas77
Tak czy tak płytke trzeba potraktować Decrypterem, ponieważ jest zabezpieczona przed kopiowaniem CSS-em. Jeśli ma 4GB to można np. Nero nagrać to na DVD+-R i po kłopocie, jeśli ma więcej Shrinkujemy, jak wyżej koledzy proponowali, ale Decryptować trzeba zawsze, nie da się zrobić kopii 1x1 - no chyba że płytka pochodzi z gazety i nie jest zabezpieczona albo z rynku smile.gif
Przemekc1
Jak tak to sory Olórin, nie miałem o tym pojęcia biggrin.gif

Jak kogoś to interesuje to znalazłem "instrukcję" do DVD Shrinka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.