Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Konstruktor
Witam
W moim konnekcie czesto wystepuje blad podczas zmiany statusu badz wylanczania konnekta.Pojawia mi sie okienko dialogowe z wpisaniem co zrobilem ze wystapil problem i nastepnie okienko z komunikatem Microsoft Visual C++ Error i aplikacja zostaje "terminate". Moze ktos mi powiedziec dlaczego tak sie dzieje i co zrobic aby tego nie bylo?Powli staje sie to uciazliwe.ps mam wszystkie najnowsze aktualizacje i nadal problem wystepuje.
Pozdrawiam
Olórin
Logi, logi i używane wtyczki prosimy!
Konstruktor
Prosze o napisanie gdzie dokladnie znajduja sie te logi
ps. wtyczki mam wszystkie zainstalowane jakie sa obecnie w systemie update
Olórin
konnekt\data\logs

Wtyczki - chodzi mi o włączone, nie ściągnięte wink.gif

BTW, wyłącz kstatuslog, moze to on psuje :>
Konstruktor
chyba sie sam psujesz tongue.gif
Aule
Daj te logi.
Konstruktor
reszte logow bede wklejal pokolei

Załączniki

Konstruktor
Co do wtyczek to specialnie wszystkie dostepne wlaczylem aby sprawdzic jak program bedzie dzialal, jednak jak widac pojawiaja sie bledy sad.gif
amfi
A sprawdź jak działa bez k.lawa i olew.k.
Konstruktor
Dalej to wystepuje
amfi
W logach widać jeszcze coś na temat k.away. Wyłącz też.
Konstruktor
No coz po wylaczeniu wtyczek, ktorych proponujesz nadal wystepuje ten sam blad.sad.gif Chyba wroce na starego Tlena powaznie jest to zbyt uciazliwe.
Czekam na dalsze sugestie

Załączniki

amfi
Wywal jeszcze wizardka, może to pomże. A jak nie pomoże to jesteś szczególnym przypadkiem. wink.gif
Olórin
amfi - nei ma sensu w ten sposób... lepiej odciąć wszystkie wtyczki i włączać pojedynczo
Konstruktor - reports.log nas nie interesuje, chcemy konnekt_live_yyyy.log smile.gif
amfi
No jeżeli to nie wizardek to już wykorzystaliśmy wszystkie podejrzane wtyczki i rzeczywiście pozostaje tylko odciąć wszystko i sprawdzać. Może to sam Konnekt, ale raczej mało prawdopodobne.
BeautyFace
u mnie jest to samo...ale najważniejsze,że wszystko inne działa :wink:
Konstruktor
Rano sie tym zajme bo teraz jestem w pracy
Sija
gruba rozkmina biggrin.gif
Konstruktor
prosze log, ponawiam pytanie co z bramka do erey.wpisujac login taki jaki mam na tlenie nie moge wysylac smsow.natomiast na tlenie bez problemu.wpisalem haslo i nr .tel kom i dziala a w konnekcie nie.pomoze ktos?
pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.