Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [`]
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
sal_er
Może to i głupie jest dawać taki tytuł dla postu, ale... Chodzi o to, że jeżeli w opisie znajduje się znaczek "`" (ten pod tyldą) i jesteśmy połączeni z siecią gg, to próbując wejść do ustawień - konnekt zdycha... I przy okazji czasami robi przebadziewne rzeczy z kontakami w grupach (łączenie z usuwaniem całej grupy).
lhs
QUOTE(sal_er)
Może to i głupie jest dawać taki tytuł dla postu, ale...

"Głupie" to mało powiedziane. I nie ma tu żadnego "ale".
torn
Nie stwierdziłem czegoś takiego u siebie. Wstawiłem " ' " do opisu i wszystko działa normalnie.

Przy okazji zmień tytuł wątku bo już miałem go wywalić (myślałem że to jakaś klepsydra po prostu).
sal_er
Ekhem... Przepraszam, jeżeli uraziłem czyjeś uczucia (ani mi to było w moim zamyśle).

torn, wstaw tam ` (0060), a nie ' (0027).
lhs
Przeprosiny przyjęte.
torn
QUOTE(sal_er)
torn, wstaw tam  `  (0060), a nie  '  (0027).
Wstawiłem, tylko pisząc na forum pomyliłem znaczki.

Załączniki

m4t3k
U mnie nie ma problemu, wszystko działa.
sal_er
Dziwne, u mnie dzisiaj tez działa (a niczego nie zmieniałem w konfiguracji w międzyczasie). Niezbadane są losy Konnekta... ;/
riddle
http://bugger.jogger.pl/index.php?do=details&id=68

Może Was to zainteresuje.
kyro
U mnie jest to częste - Raz działa a za dwa dni znów jest jak dawniej. Najciekawsze jest to ,że nikt nie wie czemu tak się dzieje smile.gif
sal_er
Grrr... abki ;) Nie cierpię, gdy coś się dzieje bez mojej wiedzy (lub bez jakiegoś większego sensu...) :/
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.