Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapamiętywanie wielkość okna po maksymalizacji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ludwik
Ustwienia wielkości okna rozmowy są zapamiętywane. I, oczywiście, bardzo dobrze. Poza jednym przypadkiem.
Gdy kliknę ikonkę maksymalizowania, rozmaiary takiego pełnoekranowego okienka rozmowy też są zapamiętywane, a więc następnym razem otworzy mi się okienko o rozmiarach 1024x768, troche przesunięte (a więc jego część znajdzie się poza ekranem) i teoretycznie niezmaksymalizowane.
Proszę, aby rozmiary pełnoekranowego okienka rozmowy NIE były zapamiętywane.
hao
Masz rację.. dodane do todo...
miluti
A może wystarczy zrobić tak by następnym razem uruchamiał się "praktycznie" w trybie pełnoekranowym???
cRoMo
Najczesciej okno rozmowy maksymalizuje sie przez przypadek, tzn. chcemy kilknac zamknij, a klikamy maksymalizuj. Nastepnym krokiem nie bedzie minimalizacja, a od razu zamkniecie okna (czlowiek jest tak leniwy ze sie nawet dwa razy kliknac nie chce wink.gif) A nastepnym razem wywala pelno okno ... dlatego IMHO okno nie powinno "następnym razem uruchamiać się "praktycznie" w trybie pełnoekranowym" ...
Heheh cRoMo ty to masz chyba coś z oczami :shock: tongue.gif, opisow na liscie nie widzisz, w zamknij nie wtrafiasz smile.gif. Ja juz z 10cm potrafie przeczytac tekst na monitorze tongue.gif smile.gif
miluti
Taką mam naturę że lubię mieć swoje zdanie biggrin.gif dlatego nie zgodzę się z opcją braku zapamiętywania pełnego okna. Jeżeli miałby zapamiętywać rozmiar i położenie okna w innych przypadkach to dlaczego nie miałby postępować tak samo z oknem ustawionym na maxa? Jak dla mnie to po prostu brak konsekwencji.
Problemem w tym przypadku jest bug który powoduje że po ponownym otwarciu okno jest przesunięte i wychodzi poza ekran. A jeśli ktoś nie chce mieć powtórnie zmaksymalizowanego okna to jest na to lekarstwo: "Nie zapamiętuj maksymalizacji okna wiadomości przy ponownym otwarciu"
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.