Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Config do Samuraze --> For all :)
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
kyro
Oto mój pierszy config do samuraze. W przyszłości będzie ich więcej. Bieżcie ludzie i dzielcie się smile.gif To jeszcze nie jest w 100% finalna wersja ale w sumie można już ją za taką uważać. Jeśli możecie to zostawcie tu pare komentaży i propozycji na przyszłość.

Załączniki

mgr.Dlugi
Produkuj produkuj, bo miales cos jeszcze zrobic jak pamietasz biggrin.gif
A pozatym to nawet ladnie Ci to wyszlo
mleko
hmmm ja mam narazie takie cos (v0.25 - przeróbka configu Element):

Załączniki

mgr.Dlugi
Jak wy robicie takie zeczy mi nic nie chce wyjsc z tego co ja probuje zrobic sad.gif
Olórin
Poco komu to Samurize ? Zwłaszcza [ze przynajmniej ja] rzadko kiedy widze pulpit, zawsze jest pod oknami..... To chyba tak dla szpanu ;]
mgr.Dlugi
QUOTE(Olórin)
Poco komu to Samurize ? Zwłaszcza [ze przynajmniej ja] rzadko kiedy widze pulpit, zawsze jest pod oknami..... To chyba tak dla szpanu ;]

Nie dla szpanu, dla wlasnej przyjemnosci. Ja czesto wlaczam kompa tylko po to zeby muzy sluchac, wiec lubie wiedziec co sie dzieje z moim prockiem, czy ramem.
Lwiczek
@mgr.Dlugi

No spoko... ale ja nei wiem jakiego masz kompa/odtwarzac/pliki, ale w czasie sluchania muzyki parametry zajetosci dysku/ramu/procesora sie chyba az tak nie zmieniaja wink.gif
Pozatym jak juz wlaczasz go zeby gral to chyba masz cos innego do roboty akurat nie przy kompie no i sie w niego nie gapisz caly czas, a jezeli juz to chyba ciekawszym pomyslem bylob gapienie sie w odtarzacz... przynajmniej tam by sie cos dzialo ;P

PS. Tez uwazam, ze Sumarize jest alkowicie zbednym bajerem... tongue.gif
Olórin
Ja preferuje wersje minimalistyczną ;-)

CPU odmierza Procexp od sysinternals.com
a NET to Bandwidth monitor smile.gif
Do fb2k można podpiąć OSD i jest git :]

Załączniki

Lwiczek
Mnie do CPU wystarczy Windowsowy manager zadań, do sieci polecam NetMeter [http://readerror.gmxhome.de/] no i jako zegarka uzywam Chameleon Clock bo ma wieksze znaki i date... no i przypominanie wink.gif
mgr.Dlugi
Ehh Samuraze to jest taki fajny bajer, a ja uwazam ze dobry bajer nie jest zly. A to zawsze jakas tam mila zmiana na pulpicie.
kyro
QUOTE(mgr.Dlugi)
Ehh Samuraze to jest taki fajny bajer, a ja uwazam ze dobry bajer nie jest zly. A to zawsze jakas tam mila zmiana na pulpicie.


Święta prawda. Od kilku lat widziałem taen sam niezmienny pulpit (oprucz tapety) i zaczynało mnie to naprawdę nudzić. StyleXP + Samuraze + fajna tapetka == Windows nie ten sam co przedtem smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.