Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DeviL version .... sposób z FAQ nie pomógł
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Zorr1
Witam
No więc wczoraj wyłaczyłem konnketa dziś go odpalam i wyskakuje mi znany komunikat : "DeviL version is different...exiting!" a zaraz po nim że wystąpił błąd podczas ładowania notify.dll :? Rozwiązanie tego problemu jakie jest w faq czyli : "wykasuj pliki (o ile są):
devil.dll, ilu.dll, ilut.dll, oraz wszystkie pliki z roszerzeniem *.dll.old.
Możesz teraz uruchomić program. Jeżeli pojawi się informacja (nie powinna) o brakującej bibliotece devil.dll, pobierz i zainstaluj najnowszą paczkę mini"
Nie pomogło, usunąłem wszystkie old a także ilu , ilut.dll ale devil.dll u mnie nie było. Zainstalowałem paczkę mini też nic. W końcu odinstalowałem konnketa i usunąłem wszytko co po nim zostało w program files i zainstalowałem od nowa przy czym ustawienia i konntakty sobie zaimportowałem exPIMP z wcześniej wygenerowanych. W sumie to pomysły mi się skończyły i nie wiem co dalej. A wtyczka k.notify jest dojść przydatna szczególnie gdy współpracuje z nią mejliK i sprawdza pocztę.
Mam loga programu tu wstawić ??
Z góry dziękuję za każdą pomoc
Pozdrawiam Zorr1
mgr.Dlugi
Ja teraz wlasnie mialem problem z DevIL.dll i latwo sobie poradzilem poprostu zkopiowalem ten plik z c:/program files/konnekt/data/dll/ do c:/program files/konnekt/ i wszystko dziala jak nalezy
hao
Możesz jeszcze poszukać pliku devil.dll na dysku (np. w windows\system32)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.