Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: iP - i jego sledzenie
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
xeron
Mam pytanie nawet niewiem czy zwiazane z tym dzialem ale, czy mozna gdzeis sprawdzic iP osoby z listy i jak te iP sie zmienialy w ciagu kilku ostatnich godzin. Czemu niewszystkie iP sie wyswietlaja??? z gory dzienki
mgr.Dlugi
Wyswietlaja sie w TIP'ie ale tylko tych osob ktore maja Cie na swojej liscie to dziala jak to cos z powergg tylko nie pamietam jak to sie nazywalo invigilator chyba czy jakos tak
kyro
Dokładnie tak - Invigilator. A ja mam jeszcze jedno pytanie związane z tym właśnie cackiem. Jak są aktualizowane IP ?? Odrazu po tym jak osoba doda cię do swojej listy czy za ponownym jej zalogowaniu się do servera gg ??
mgr.Dlugi
W invigilatorze bylo to po tym jak on/ona napisala do Ciebie wiadomosc lub prawdopodobnie tego nie jestem pewien logowala sie na serverze, wtedy dopiero bylo jego/jej ip identyfikowane nie wiem jak jest w konnekcie.
Olórin
IP dostajesz w pakiecie statusu usera, oczywiście o ile ma cię na liście...
Masza
hmmm zauwazylem ze IP sie nie aktualizuje...tzn.
Gdy ktos ma mnie na liscie kontaktow i posiadam jego IP i w tym samym moencie gdy ta osoba usunie mnie z listy kontaktow to konnekt nadal mi wyswietla IP tej osoby...

Czy moznaby jakos zrobic tak jak ma inwigilator, ze po ponownym uruchomieniu konnekta wszytskei adresy IP są jakby odswiezane??

Dodam ze nie pomaga restart konnekta...mimo ze koles nie ma mnie juz na liscie konnekt jego IP nadal wyswietla .
mgr.Dlugi
QUOTE(Olórin)
IP dostajesz w pakiecie statusu usera, oczywiście o ile ma cię na liście...

Nic nowego nie napisales tongue.gif
Olórin
QUOTE(mgr.Dlugi)
QUOTE(Olórin)
IP dostajesz w pakiecie statusu usera, oczywiście o ile ma cię na liście...

Nic nowego nie napisales tongue.gif

Piszesz tylko o prawdopodobnienstwach.

QUOTE
Gdy ktos ma mnie na liscie kontaktow i posiadam jego IP i w tym samym moencie gdy ta osoba usunie mnie z listy kontaktow to konnekt nadal mi wyswietla IP tej osoby...

Ta, konnekt cacheuje ip wink.gif
Lukas77
QUOTE(Olórin)
IP dostajesz w pakiecie statusu usera, oczywiście o ile ma cię na liście...


... i IMO jak jest dostępny lub zaraz wracam bo od Ukrytych chyba nie dostajemy.
"Am I wrong??"
Olórin
Nie dostajemy wogóle pakietów z statusem usera jak sie ukrywa tongue.gif
m4t3k
Czyli aby dostać czyjeś IP to:

- musimy być na jego liście kontaktów
- musi co najmniej raz być dostępny (wtedy konnekt zapisze jego IP)
.misiek
Właściwie nie do końca u mnie to tak działa ...

Ja mam kumpla na liście, on ma mnie na bank i chociaż za każdym razem jest dotępny to nie mam jego IP .... :?
Olórin
A ma włączone p2p ?
.misiek
Racja ma wyłączone p2p i nie da się go nawet ping'ować ....
jiobel.
a w jaki sposób wyłączyć w K połączenie p2p w sieci GG?
jakoś nie mogłem znaleźć smile.gif
Olórin
Wyłącz kTransfer
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.