Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zółty dymek informacyjny
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Witam,
mam propozycje udoskonalenia tego zoltego dymka w ktorym pokazywane sa statusy poszczegolnych sieci oraz... wiadomosc jezeli mamy nowa... No i tu jest zonk, bo jak jest wiecej wiadomosci to i tak pokazuje tylko pierwsza a moglby wszystkie... no i jak jest to wiadomosc od kogos kogo na liscie nie mamy to moglbybyc podawanych chociaz numer a nie informacja w stylu "Wiadomosc od:"
Olórin
Albo podawać ilość wiadomości ?
Lwiczek
Sama ilość też byłaby ok, ale jednak lista byłaby bardziej funkcjonalna...
drivex
a ja jeszcze poprosze kolorowanie tego dymka bo nijak mi sie nie podoba jak styl mam inny a dymek zolty... a chcialbym to zmienic smile.gif
Lwiczek
O tym też nie pomyślałem... cały 'design' Windowsa mam niebiesko - szary a ten dymek taki żółtawy psuje trochę wystrój wink.gif
torn
Tip przyjmuje ten sam kolor co standardowe tip'y w windowsie. Jeżeli się go nie zmieni to jest domyślnie żółty.

A dla mniej rozgarniętych mały tip ;) w załączniku:

Załączniki

Olórin
Torn - dzięki za info, chociaż mogło by to być ustawialne w opcjach
Lwiczek
Oo... od razu lepiej to wyglada biggrin.gif
Teraz jeszcze jakies sprytne rozwiazanie na liste wiadomosci nieodebranych i bedize git biggrin.gif
jareq
No dobra kolor zmieniony a co z zaproponowanymi zmianami?
Uważam, że można by dodać w ustawieniach Formatowania pól opcję do formatowania tego "balonika" i każdy mógłby sobie wpisać co w nim chce...
Olórin
Przeciez jest konfig->Formatowanie pól->podpowiedz w zasobniku systemowym
jareq
A no faktycznie i nawet o tym wiedziałem tylko zapomniałem, myślałem, że skoro jest temat w tej sprawie to nie ma takiego czegoś heh
w takim razie wystarczy rozszerzyć listę zmiennych - to chyba nie było by takie trudne do zrobienia?
Olórin
Jakich Ci brakuje ?
jareq
no tych o których była mowa wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.