Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co z drzewem kontaktów?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
DeyV
Od jakiegoś czasu z dużą przyjemnością korzystam z konnekta. Świetny program, bardzo dobrze udokumentowany (dymki z obrazkami w panelu konfiguracyjnym to rewelacyjny pomysł wink.gif ), mimo że wcześniej próbowałem już wielu klientów, i żaden nie mógł mnie skłonić do rezygnacji ze starego sprawdzonego tlena, do którego zdążyłem się bardzo przyzwyczaić.

Jednak przyzwyczajenia robią swoje. No i pierwszą rzeczą, jaką zachciało mi się ustawić po zaimportowaniu kontaktów, było wyświetlenie kontaktów pogrupowanych tak jak w tlenie (zakładki, znane np. z gg, i domyślnie występujące w kk zupełnie mnie nie satysfakcjonują)
Po krótkich poszukiwaniach na forum trafiłem na wtyczkę SprzątaczK, który okazał sie prawie tym, czego szukałem.
Jednak... SprzątaczK nie pozwala (z tego co wiem) na zwinięcie poszczególnych grup. Brakuje na niej również możliwości ustawienia ilości kontaktów on i off linie w poszczególnych grupach.
Zacząłem szukać więc dalej, i trafilem na liste archiwalnych tematów, w których już blisko 2 lata temu pojawil się pomysł, by lista kontaktów była, podobnie jak w tlenie, oparta o strukturę drzewa. Nie udało mi się jednak znaleść informacji o tym, na ile te plany zostały zrealizowane, i jak można to sprawdzić
.
Z góry dzięki za informacje.
Pozdrawiam
jareq
Skoro tyle czytałeś na ten temat to pewnie wiesz już, że drzewka, o których mówisz będą dostępne dopiero w wersji 0.7... gdyż w obecnej UI nie pozwala na takie coś to samo tyczy się opisów pod kontaktami, które nie są do końca takie jak by się chciało - więc należy cierpliwie czekać. wink.gif
case
QUOTE(DeyV)
Zacząłem szukać więc dalej, i trafilem na liste archiwalnych tematów, w których już blisko 2 lata temu pojawil się pomysł, by lista kontaktów była, podobnie jak w tlenie, oparta o strukturę drzewa. Nie udało mi się jednak znaleść informacji o tym, na ile te plany zostały zrealizowane, i jak można to sprawdzić

QUOTE(jareq)
Skoro tyle czytałeś na ten temat to pewnie wiesz już, że drzewka, o których mówisz będą dostępne dopiero w wersji 0.7... gdyż w obecnej UI nie pozwala na takie coś to samo tyczy się opisów pod kontaktami, które nie są do końca takie jak by się chciało - więc należy cierpliwie czekać. wink.gif

.. kolejne 2 lata i bedzie.. 8) :wink: tongue.gif
hao
Nie jest tak źle, kontrolka na której będzie działała nowa lista kontaktów już istnieje. Do samej listy jeszcze długa droga, ale zapewniam że poczekać warto :]
Olórin
Można wiedzieć co to za kontrolka ? Jakaś własna, windowsowa czy z jakiejś biblioteki ?
Aule
Olórin , to że jest zrobiona, nie oznasza jej rychłego nadejścia, więc nie dopytuj sie tak wink.gif
sleesh
A moze jednak ? tongue.gif
hao
W 100% własna... Nie bazuje na niczym i ma duuuże możliwości... Pójdzie wszędzie gdzie da się wstawić listo-drzewko.. Posiada gotowe API i wykorzystuje kupe obiekto-template'ów nad którymi ostatnio pracuje i które są bazą do wszystkich zmian zaplanowanych na 0.7...
Myślę że pierwszym miejscem gdzie będzie można ją podziwiać, będzie okno wyboru wtyczek... Lista kontaktów jest na szarym końcu listy, bo najpierw chciałbym "wymienić" wszystko od czego jest zależna...
a wiec czekamy z niecierpliwoscia, mam nadzieje ze nie 2 lata tongue.gif tylko np. 6 miesiecy smile.gif
froger_mcs
no wlasnie, jest juz jakis wstepnie ustalony termin (albo przynajmniej pora roku wink.gif ) na K 0.7 ?
LooZ^
QUOTE(froger_mcs)
(albo przynajmniej pora roku wink.gif )


Albo przynajmniej rok wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.