Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przeniesienie folderu Konnekta i problemy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Otóz, zessałem sobie Konnekta i rozpakowałem na pulpicie - tam sobie skonfigurowałem, aby ładował się wraz ze startem systemu itd... Ale w końcu przeniosłem go na inną partycję tam gdzie mam reszte różnych rzeczy, teraz nie działa mi autostart sad.gif no i przy ręcznym odpaleniu Konnekta wywala mi taki oto błąd.

user posted image

Teraz jak to naprawić nie tworząc całego profilu od nowa?
winthux
zauważ, że to jest zip i nie ma instalki. To po pierwsze. Po drugie w rejestrze po pierwszym uruchomieniu została wpisana ścieżka do poprzedniego katalogu. Po trzecie nie uruchamia Ci się z tego powodu, gdyż autostart jest ustawiony na C:/poprzednia/sciezka/konnekt.exe. Spróbuj odznaczyć(o ile masz zaznaczony) autostart w konfiguracji, zaakceptować i później zaznaczyć spwrotem. Powinno pomóc.

Co do tego okienka z loginem i hasłem to mi też to wyskakiwało. Nie wiem czemu ale chyba hao tego nie dopracował. Są dwa sposóby, aby to usunąć:
1. wpisać login i haslo w do bramki na panoramie firm
2. wpisać co kolwiek, ale nie będzie możliwe wysyłanie smsów przez bramkę pf

i to by było na tyle wink.gif
Ludwik
To o loginie i haśle przy starcie pojawia się chyba tylko gdy:
1. Masz nie wsyłane SMSy przez bramke PF
i jednocześnie
2. Nie wpisałeś hasło do bramki PF
Wystarczy usunąć SMSy (w historii), lub wpisać hasło.
hao
Ludwik ma rację smile.gif
Hmm... moze i tak, ale ten komunikat mozna troche napisac jasniej smile.gif
Ludwik
Lisek ma rację smile.gif
Jacek
Lisku a co ty tu robisz?? Powinieneś chyba pisać news'y... wink.gif
cRoMo
Widze ze mamy juz wtyki na tweak.pl wink.gif A tak na serio: swietnie ze przybywa coraz wiecej 'zaawansowanych' uzytkownikow kompow i internetu smile.gif
Tu widać, userzy chcą wtyczki "Profil Export" smile.gif.. taka wtyczka kopiowala by wyszystkie ustawienia, liste kont. itp. itd. do jednego pliku, to na dyskietke i mamy cały profil bezpieczny. Pózniej tylko import i wszystko jest tak jak było... smile.gif
sarinnn
Hao juz mowil ze cos takiego sie pojawi w przyszlosci.... Musimy tylko poczekac smile.gif Tylko ile :?: :?: :?:
hao
Oj nie wiem... Na razie głowimy się nad stroną...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.