Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kZmieniacz - blue screen
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Derbeth
Przynajmniej raz dziennie dostaję od Konnekta w prezencie serię "blue screenów" (krytyczny wyjątek) i mój Win98 wywala się, konieczny jest reset. Ostatnio przełączałem status na pluginie kZmieniacz i system odmówił dalszej współpracy.

Instalowałem przez ostatnie 7 lat na moim pececie wiele programów różnych rodzajów, ale z tak niestabilną bombą (a może niewypałem?) nie zetknąłem się nigdy.
mgr.Dlugi
Ej koles K jest spoko ja nie mam z nim zadnych problemow, a z tego co wiem to K jest raczej chyba pod WinXP pisany. U mnie na tym ze wlasnie systemie nie mam zadnych problemow. A co do RAMu to moj winamp wiecej go pochlania niz K wiec sie odczep od niego i nie siej tu propagandy.
Derbeth
QUOTE(mgr.Dlugi)
z tego co wiem to K jest raczej chyba pod WinXP pisany

Programy pisze się dla użytkowników a nie dla systemu. W Polsce według badań 1/4 internautów używa Win98, mam rozumieć, że team Konnektu ich olewa? We wtyczce IEview nie można bez XP zobaczyć listy emotikonów. Przecież to woła o pomstę do nieba, komuś nie chciało się zrobić głupiego drop down list?!
QUOTE(mgr.Dlugi)
A co do RAMu to moj winamp wiecej go pochlania niz K

Mój foobar2000 zadowala się jakimiś 2 MB a jakość dźwięku ma lepszą, nie mówiąc już o szybkości. Chybione porównanie.
arkadyjczyk
Człowieku, nawet Microsoft wycofuje się z suportowania Win98 a ty wymagasz, żeby ktoś pisał program na to. Może jeszcze na 3.11 poprosisz, bo gdzieniegdzie po urzędach takie istnieją :?: Ciekaw jestem jaki ty komunikator polecasz :!:
Derbeth
Na stronie głównej Konnekta znalazłem taki napis:
QUOTE
Jak to zdobyć? Jeżeli posiadasz system Windows 98/ME/2K/XP, po prostu pobierz pełną paczkę

Jak dla mnie sugeruje on, że Win98 jest obsługiwany. Nie lubię być okłamywany, jeśli z lenistwa, braku czasu lub umiejętności twórcy Konnekta nie wprowadzili pełnej funkcjonalności (i, co ważniejsze, stabilności) w 98 to mogliby chociaż o tym ostrzec. Poza tym, jeśli ktoś robi jakieś sztuczki XP-kowe, może zawsze udostępnić wersję okrojoną/zmodfikowaną pod starszy system, jest wiele firm, które tak robią, to powszechna (choć niezbyt chwalebna) praktyka.
arkadyjczyk
Miałem Konnekta na win98, ściągane wersje beta z centrali (czyli te niby mało stabilne) i nie miałem z nim problemów. Poz tym, ze ikonki w tray nie były takie ładne jak pod XP, ale to raczej wina sprzętu.
Lwiczek
Litości - się nie podoba/nie działa to nie używaj - proste i logiczne... masz wybór... Pozatym jak ci się wykrzaczy to podsyłaj logi żeby było wiadomo dlaczego, a nie informacje w stylu
QUOTE
w prezencie serię \"blue screenów\" (krytyczny wyjątek w fdjlkflsdjfk.djklfsdlkfsdkf)
bo to woła o pomste do nieba... Moja siostra także ma Win98 i... nie ma żadnych BS, tak wiec to raczej wina złej konfiguracji twojego systemu...
Co do listy emot, to jak się nie podoba tak jak jest możesz sam napisać stosowną wtyczke która będzie miała wypasioną listę emot która [jak twierdzisz - tak banalnie stworzyc...]
QUOTE
komuś nie chciało się zrobić głupiego drop down list?!

Jak sam piszesz w kolejnym poście, jeżeli wykorzystuje sie sztuczki z XP to wtyczka ma być z nich okrojona, a ty drzesz morde ze dalej ci zle...
A co do systemu i statystyk... IE używa ~90% ludzi i to znaczy ze to jest najlepsza przegladarka? Pozatym Win98 jest strasnzie stary [ma juz 7 lat]. Nie uważasz że czas isc do przodu? no chyba ze twoim ulubionym autem jest trabant...
PS. Dysputa o odtwarzaczach jest w innym temacie...
Kavior
@Derbeth ale o co Ty masz pretensje? przeca nikt nie kaze Ci uzywac K ... jak sie nie podoba to zainstaluj sobie TO ...
Lukas77
Nie nasza wina że kolega nie daje sobie rady ze swoim W98, w pracy prawie rok używałem K na W98 i nic mi się nie krzaczyło.
Zresztą... napisz jakich wtyczek używasz bo może kBota wrzuciłeś i teraz płaczesz...
Jestem człowiekim spokojnym ale wkurza mnie takie darcie mordy, ludzie robią coś za free w chwilach wolnych od pracy, nie pobierając za to żadnych opłat, a niech se zrobią program który działa tylko na Solaris nie podoba się to nie używaj.
Derbeth
Uff, przesadziłem trochę. Wyedytowałem pierwszego posta. Podejrzewam że wszystko było sprawką kZmieniacza, bo po jego wyrzuceniu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mam zawsze wraz z Konnektem włączoną Operę, która zjada trochę RAM-u ale nie slyszałem o przypadku, żeby brak RAMu spowodował krytyczny wyjątek.

Robienie listy emotek tak, żeby nie dało się jej wyświetlić pod systemem innym niż XP nie świadczy dobrze o programistach, to zwyczajne lenistwo, bo jak inaczej wytłumaczyć, że Gadu Gadu, WPKontakt czy też Skype nie ograniczają funkcjonalności użytkowników starszych systemów?

Generalnie, pozytywnie oceniam Konnekt, ale jak dla mnie wymaga jeszcze trochę dopracowania.
mgr.Dlugi
QUOTE(Derbeth)
Generalnie, pozytywnie oceniam Konnekt, ale jak dla mnie wymaga jeszcze trochę dopracowania.

Pisz wtyczki i pracuj na to zeby on sie rozwijal a wszystko bedzie oka i nastepnym razem nie krytykuj tak bezsesu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.