Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: ń
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Marsjanin
Witam.

Jest sobie w okienku tekst. Wyświetla się ładnie czcionką, jaka mKonnektowi przykazałem. Aż do momentu... Gdy przyjdzie mu wyświetlić literkę "ń". Samo "ń" i wszystkie następne znaki, aż do końca wypowiedzi, są już wyświetlane inną czcionką - innego kroju i mniejszą.

Konnekt bez kM$view, czy jak to się nazywa...

Czy Wy też tak macie - czy to ficzer, czy to bug? :-)

Zrzuty dla niedowiarków na życzenie. :-]
Olórin
To bug kontrolki windowsowej - RichEdit......
Marsjanin
QUOTE(Olórin)
To bug kontrolki windowsowej - RichEdit......


Rany, Ołórin, chylę czoła. Odpowiedziałeś, zanim zdążyłem odświeżyć widok. :-> Dzięki!

Ale w sumie... Tak mi sie zdawało, że już gdzieś takie coś widziałem... Teraz OT: czy na to jest jakieś lekarstwo, tzn na tę kontrolkę windzianą?
hao
Trzeba podmienić bibliotekę richedit... ktoś chyba ją nawet postował kiedyś na forum...
Marsjanin
QUOTE(hao)
ktoś chyba ją nawet postował kiedyś na forum...
Ja napisałem na to tak:
QUOTE(Marsjanin)
Przeryłem i nie widzę. Niby jest, ale nie ma tam pliku. :-) Można na priva?
Ale cóż, czas parł naprzód i nim ktoś tu odpowiedział, ja pozyskałem właściwy plik. Niestety, a może stety - "na czuja" wziąłem od kumpla z XP... Tu nie doszedłem, jaki w końcu powinien być. :-( Oprócz poprawy "ń", plik zaczął mi też kolorowac po mojemu linki, zamiast uparcie na niebiesko. Dane pliku:

wersja: 5.50.99.2009
opis: Rich Text Edit Control, v5.0
data: środa, 16 czerwca 2004 r., 23:36:48
rozmiar: 965 400 b

Jakby ktoś potrzebował, to myślę, że mogę pożyczyć. :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.