Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: sms, plus, problem
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
Puma
Błąd a może nie bo z bramki też nie idzie ale może wiecie co się dzieje w plusie?
Chodzi o wysyłanie sms'ów do plusa na numer zaczynający 607 ..., nie mogę często wysłać sms'a, kiedyś było dobrze a co najdziwniejsze na numer 695 ... idzie dobrze, choć czasami jest odwrotnie, że na numer 695 nie idzie a na 607 idzie.
egzorcysta
sam nieraz sie wkurzam bo niemożna wysłać sesa na plusa a co najlepsze to to że wszystkie bramki plusa siadają w jednym czasie,sam z checią bym się dowiedział co jest przyczyna tego że tak się dzieje 8) a zjakiej bramki korzystasz :?: bo ostatnio znalazłem ciekawą bramke ktora odziwo od 2 tygodni mnie jeszcze niezawiodła puzniej napisze url stronki bo niepamiętam a kiepsko mi dzis net śmiga i niechcą mi sie stronki ładować :cry: jak tylko wszystko wroci do normy sprawdze ten adres i napisze narx.
zhao_zhuxi
e, cholera, mi w ogole zadna bramka plusa od paru dni nie dziala... ale czy ktos moze wie, dlaczego w opcjach wtyczki sms jest pole wyboru zwyklej bramki plusgsm, ale w rozwinietym drzewku tych opcji bramka ta juz nie widnieje?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.