Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kSMS propozycja opcji
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
41m4r
Chcialem zaproponowac aby w wtyczce SMS wbudowac opcje do odchaczenia do wyboru:

-/+ "po wyslaniu smsa zamknij okno wysylania"


oraz poprawiono skrypt obslugi branki Idea bezplatnje o mozliwosc wysylania wiadomosci powyzej 3x160 znakow, czyli wtyczka dzielila by smsa dluzszego na 2 mniejsze czyli maxymalna dlugosc smsa wpisanego powinna byc 2x(3x160).
amfi
No z tym zamykaniem okienka po wysłaniu to świetny pomysł. Oczywiście tylko po poprawnym wysłaniu sms'a. wink.gif
bakerss
A myślał ktoś żeby napisać skrypt do https://www.vazu.com/ ??
Sija
QUOTE(bakerss)
A myślał ktoś żeby napisać skrypt do https://www.vazu.com/ ??


tak, poszukaj na forum.
skolima
Czy kSMS jest w stanie odbierać odpowiedzi na wysłąne smsy? Tak jak np. umzliwiają to bramki Idei i Miasto Plusa. Taka opcja istnieje i w GG i W Tlenie, pod Konnektem mocno mi jej brakuje. Szczególnie, że znajomi przyzwyczaili się, że odpowiedzi na te smsy do mnie wracają... Trochę głupio tłumaczyć, że przesiadłem się na lepszy komunikator, więc smsów zwrotnych już nie odbieram :-(
Olórin
Jeżeli chodzi o GG, to smsexpress podpisalo odpowiednie umowy z operatorami..... Myślę że jest to wykonalne, jeżeli odpowiedzi dostajemy tym wewnatrz połączenia GG - wtedy wystarczyło by się wpiąć w libgadu biggrin.gif Ale to temat raczej na osobną wtyczkę niż na dodatek do SMS
skolima
Zaraz. Nie zaglądałem w kod Ksms, ale czy nie działa on na zasadzie "podszywania" się pod przeglądarkę? Tzn. udajemy MSIE/Firefoxa/sth, a użytkownikowi Konnekta pokazuje się tylko ew. okienko z obrazkiem do weryfikacji.
Wtedy nie powinno być dużym problemem sprawdzanie powiedzmy co 15 minut adresu, na którym pojawia się odpowiedź.
Chyba, że się mylę a implementacja tego wygląda inaczej.
Olórin
W ten sposób dało by się....to kwestia edycji skryptu
skolima
Olórin są szanse, że któs to ruszy? Myślę, że wiele osób byłoby zadowolonych :-) . Ja tam siedzę nad swoją wtyczką...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.