Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pokój na czacie Onetu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
miluti
Nie wiem czy potrzebnie czy nie ale utworzyłem przed chwilą pokój "Konnekt" na czacie Onetu.
Na razie nie ma żadnych opów, jest ktoś chętny? :wink:
Bezpośredni link do pokoju: Pokój Konnekt
sarinnn
Zobaczymy czy potrzebnie.... Moze Konnekt zdobadzie nowych uzytkownikow...
Ludwik
jest też http://www.polchat.pl/chat/?room=konnekt (by Sadysta)
misiu98
Hehe! Nasi górą biggrin.gif Ministerstwo Propagadny zaczyna w końcu pożytkować przyznane im fundusze :twisted:
miluti
QUOTE
Zobaczymy czy potrzebnie.... Moze Konnekt zdobadzie nowych uzytkownikow...

Dziś już nie mam wątpliwości czy potrzebnie, oczywiście że tak biggrin.gif
Im więcej osób będzie się pojawiało w pokojach tym lepiej wiadomo, ludziska wchodzą tam gdzie coś się dzieje...
Jeśli chodzi o sam pokój na Onecie to pikanterii dodaje fakt iż Onet wprowadził niedawno usługę o podobnej nazwie, wiedzą z czego brać przykłade hehe

O pokoju na Polczacie nie wiedziałem, ale nie wszyscy wiedzą o samym Polczacie, tak jak ja do niedawna :wink:
Mam nadzieję że obydwa będą istnieć i procentować, ale to zależy od naszego zaangażowania :wink:
Zapraszam na chat!
:arrow: Konnekt Chat!
Może umówimy się wszyscy powiedzmy raz w tygodniu np. w sobote o 20 na chacie porozmiawać wymienić się poglądami na "żywo" smile.gif..
miluti
Dobry pomysł Sad, jeżeli o mnie chodzi to piątek wydaje się dobrym dniem smile.gif
Z drugiej strony nie powinniśmy ograniczać się do jednego dnia, ja przy wejściu na forum równolegle loguję się w pokoju, może kogoś skuszę do podobnych działań? :wink:

Sad(ysta) na Polczacie, milut(k)i na Onecie... laugh.gif
miluti
Po dłuższym czasie nieobecności pokoju na necie postanowiłem go reaktywować. Link do niego jest w mojej stopce, przy pierwszym wejściu ładowanie apletu może chwilę potrwać sad.gif
Zapraszam już dziś 8)
bakerss
hmmm tak jak było z barem tlenowym na tlenie spotykali sie w niedziele 21-22 jakoś tak i tam było pare osób od Tlena mozna by i tu dać takiego newsa na gg3d.com [wkońcu mamy tam naszego człowieka biggrin.gif ] i tak co tydzień robić ;]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.