Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: brak przycisku do emotikonek w oknie rozmowy
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Sasquach
zainstalowalem w pracy konnekta, ale nie mam przycisku do emotikonek w oknie rozmowy. jak go wlaczyc?
.nomis
Konnfiguracja>Okno rozmowy: [x] Wyświetlaj przyciski formatowania i wyboru emotikon w oknie rozmowy wink.gif
Sasquach
QUOTE(.nomis)
Konnfiguracja>Okno rozmowy: [x] Wyświetlaj przyciski formatowania i wyboru emotikon w oknie rozmowy wink.gif


no to u mnie jest "Wyświetlaj przyciski formatowania w oknie rozmowy" sad.gif
wlaczenie i wylaczenie tego nie pomaga
Sija
zaladuj jakikolwiek pakiet emotikon.
Sasquach
nie pomaga, restart konnekta tez
po prost nie ma sad.gif
Lwiczek
Hmm... a toolbox formatowania sie pojawia? jak nie to moze wystarczy pobawic sie ustawieniami wyswietlanie tegoz w oknie rozmowy? [doblokowac i poprzesuwac poszczegolne paski narzedzi].

Pozatym jaki masz system? Bo afaik menu dostepne jest tylko na XP...
Sasquach
reszta z paska formatowania jest (pogrubienie itp oraz kolory). nie ma tylko emotek. system win98, wiec moze tu jest problem
psota
menu jest dostępne tylko pod xp i 2000
knd
qrcze nie ma zadnej mozliwosci aby pod win 98 menu emtikonek bylo widoczne ?? nie ma zadnej wtyczki badz jakiegos gadzeta ?? zalezy mi bardzo na tym bo urzywanie konnekta jest troche utrudnione bez tego menu sad.gif Z gory dzieki za jakiekolwiek odpowiedzi biggrin.gif
arkadyjczyk
http://arkadyjczyk.info/konnekt/emoty.php
Zawsze to coś biggrin.gif
knd
hehe myslalem nad jakims innym rozwiazaniem, no ale lepszy rydz niz nic biggrin.gif, jakby ktos mial jeszcze jakies propozycje (procz zmiany systemu :twisted: ) lub pomysl ----> czekam biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.