Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtyczka gg-image
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
drizt
Witam, ściągnąłem sobie z > http://wiadomosc.info/index.php?s=&mod=catalog&cid=17 < gg-image niby tą najlepsza podmieniłem i wyskakuje bład że niemoże załadować ilu.dll, ilut.dll i devil.dll (wcześniej usuwałem że chodził notif)no więć wgrałem te pliki i gg-image chodzi ale znowu knotify nie chodzi. Czy jest jakaś rada na to?

Dziekuję za pomoc.
MiLKA
Na centralce KPlugins znajduje się wersja 0.2.4.8 GGimage, korzystająca już z nowych bibliotek graficznych, oraz skompilowana pod Visualem 2003. Zapraszam do obowiązkowej aktualizacji.
drizt
Niestety wyskakuje mi tego typu błąd :/ >>>

Załączniki

psota
nie ściąganj jednocześnie nic z serwera wiadomosc.info bo coś im się chszani
drizt
QUOTE
nie ściąganj jednocześnie nic z serwera wiadomosc.info bo coś im się chszani


Mam włączonego tylko konnekta i dalej to samo :/.


Ps. czy jest możliwość sprawdzania kto ma nas na liście a kto nie?
MiLKA
QUOTE(drizt)
QUOTE
nie ściąganj jednocześnie nic z serwera wiadomosc.info bo coś im się chszani


Mam włączonego tylko konnekta i dalej to samo :/.

chyba nie zrozumiales, albo ja ;-)
nie ściągaj z centralki Wiadomosc.info, gdyż ona zawiera pewne błędy i powtórzone wtyczki ktore moga powodowac bledy
drizt
Ok panowie jak jednak nie załapałem zbytnio smile.gif.

QUOTE
Na centralce KPlugins znajduje się wersja 0.2.4.8 GGimage, korzystająca już z nowych bibliotek graficznych, oraz skompilowana pod Visualem 2003. Zapraszam do obowiązkowej aktualizacji.


W sumie przyznam że nieznalazłem wersji 0.2.4.8, najnowsza 0.2.4.7 , albo może źle patrzę smile.gif.

Pozdrawiam i dzięki za chęć pomocy :].
jareq
QUOTE(drizt)
W sumie przyznam że nieznalazłem wersji 0.2.4.8, najnowsza 0.2.4.7 , albo może źle patrzę smile.gif.

Pozdrawiam i dzięki za chęć pomocy :].

Nie znalazłeś bo ona jest na centralce a nie na stronie wink.gif (przynajmniej na razie)
drizt
A gdzie mogę znaleźć tą "centralkę" tongue.gif, bo przyznam że sciągałem już "wszystko".


:roll:
gilek
FAQ + SZUKAJ tongue.gif Pomyśl troche, bo robisz z siebie idiotę.
jareq
hehe drizt Ustawienia -> Aktualizacje i stawiasz 'ptaszka' przy centralce kPlugins następnie Menu programu -> Aktualizacje -> Aktualizacje na liście kPlugins team będzie właśnie ta nowa wersja. Powodzenia

gilek trochę wyrozumiałości dla nowego usera wink.gif
drizt
Dzięki za pomoc i przepraszam za kłopot wink.gif. Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.