Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TIP na listą kontaktów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
KOSMOS
Nie pamiętam czy był już poruszany już taki temet.
A mianowiście czy można by zrobić TIP'a z możliwościa skinowania, takie jak jest w K.Notify?
mgr.Dlugi
Wydaje mi sie ze nie mozna. Mozna tylko kolory zmieniac biggrin.gif
gilek
QUOTE(mgr.Dlugi)
Wydaje mi sie ze nie mozna. Mozna tylko kolory zmieniac biggrin.gif

KOSMOSOWI chodziło o nowy ficzer, a nie o teraźniejsze możliwości
mgr.Dlugi
lol moj blad. Ale fajny pomysl z tym tipem
jareq
Jak już coś to osobiście bym wolał, aby można było wrzucać jakieś tło pod listę kontaktów
GuZiK
QUOTE(jareq)
Jak już coś to osobiście bym wolał, aby można było wrzucać jakieś tło pod listę kontaktów

PIWA MU !!!!
[dzis zresztą abrdzo chce tongue.gif]

Nie moge sie doczekac az wrzuce moj avatar tyle, że wiekszy pod konnkta tongue.gif
narazie trzeba sie oszukiwac polprzezroczystoscią dry.gif
Lwiczek
A ja tak zapytam [kij w mrowisko? :>]. Na diabla wam rysunek pod lista kontaktow? zeby jeszcze bardziej utrudnic czytanie? :>
atol
wiesz zawsze można sobie zrobić lekką przezroczystośc obrazka i będzie czytelnie. Pozatym ładnie by wyglądał taki terrorysta z CS w grupie z kontakatami z CS :twisted:
Lwiczek
Hmm... mnie ise to nie podoba i juz ;] co innego w okienku wiadomosci jakis taki maly avaterk osoby ;]
dwiekopy
QUOTE(jareq)
Jak już coś to osobiście bym wolał, aby można było wrzucać jakieś tło pod listę kontaktów


tez bym chcial zeby byla taka mozliwosc. Nawet bardzo bym chcial
Russel
ja tez jestem zdania ze to sie nie oplaca...jak ktos da jakie kolorowe tlo ..z duza roznica kolorow..to wtedy niektore punkty opisow zaczna byc niewidoczne..a nie o to tu chodzi ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.