Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z foobarem
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
atol
mam kolejny problem z foobarem. Nie moge otwożyć żadnej mp3 z konsoli wudobywa się taki oto bład:
QUOTE
INFO (CORE) : opening file for playback :
INFO (CORE) : location: \"file://C:\Program Files\DC++\Downloads\Die Totten Hosen - 10 kleine Jaegermeister.mp3\" (0)
ERROR (foo_output_std) : Użyto identyfikatora urządzenia, który jest poza zakresem tego systemu.


ktoś ma jakieś pomysły?
reinstalacja nic nie daje
PoGoWieC
Sprobuj zmienic output w ustawieniach,
a jesli to nie pomoze to zreinstaluj sterowniki karty dzwiekowej.
Tylko to przychodzi mi do glowy smile.gif
_menic_
a ja mam inny bład. wprawdzie nie jest jakis krytyczny i wystepuje tylko przy właczeniu fb2k no ale jest upierdliwy, bo wystepuje w x kopiach :|
CODE
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
ERROR (foo_input_std) : referenced file doesn't exist
atol
mój bład samoistnie się naprawił... dziwne
redbarth
A ja mam taką lipę, że mi sie zaczęło nie wiadomo skąd i kiedy nagle wyświetlać foo_looks jako uruchomiona aplikacja. mógłby ktoś pomóc? jak sie tego pozbyć? gorsze, że jest też to w pasku zadań i nie chce sie dać schować. co odpalę foobara to mi się to dziadostwo pokazuje.
dziwna sprawa bo wcześniej tego nie miałem :roll:
PoGoWieC
Probowales usunąć foo_looks.dll (lub podobnie, bo dokladnie nie pamietam :wink: ) z katalogu components ?
redbarth
no to oczywiście pomogło ale ja bardziej sie chciałem dowiedzieć dlaczego to sie w ogóle pojawiło. wtyczkę foo_looks miałem już dawno dorzuconą do wspomnienego katalogu a ta historia, o której mówię zaczęła sie parę dni temu, ni z gruchy ni z pietruchy. Żebym coś ostatnio majstrował przy foobarze to mógłbym podejrzewać, że gdzieś w ustawieniach przymieszałem ale od dawna go nie ruszałem.

ale dzięki za odzew :wink:
PoGoWieC
Nie ma sprawy, nie dawno mialem to samo. A co do przyczyny nie mam zielonego pojecia smile.gif
ienes
_menic_ >> Zgaduje, ze zaladowales CUE do playlisty i ow plik to powoduje wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.