Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Długie ładowanie okna rozmów
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
polel
Mam wersje 0.6.21.121 konnekta.
Gdy włączam cudowny komunikator :x Konnekt na początku wszystko gra: łączy się z siecią, mogę wejść do konfiguracji itp. ale problem objawia się dopiero w chwili gdy otwieram okno rozmów z daną osoba w celu wiadomym - program ten raczy mnie chwilą bezruchu czyli mówiąc prosto czekam ok. minuty aż się w/w okno załaduje.
Problem ten objawił sie dopiero jak coś mieszałem w skórkach. Myślałem, że całkowite usunięcie Konnekta naprawi ten problem-a tu lipa :cry:
Czy ktoś mi może pomóc?? Z góry dziex i pozdro wszystkim :wink:
kyro
Może chodzi o styl jaki używasz do okna wiadomości ?
Sad
wylacz wtyczke kIEview.. to kontrolka IE i troche zajmuje wczytanie ;> - na slabszych kompach szcegolnie ;>>>
polel
Dziex - pomoglo no ale teraz to jest troche lipnie :? . Nawet emotikon nie mam!! sad.gif Kompa mam dobrego i zapewniam ze nie powinien miec tego typu problemow (celeron 1.7, 256ddr) tym bardziej ze uzywam konnekta od ok miesiaca i wczesniej nie mialem z nim trudnosci nie mowiac juz o tej wtyczce. Moze jest jakis inny sposob na to badziestwo :evil: ?? Nie che sie na GG przerzucac :cry: !! Pomozcie-z gory dziekuje :wink:
Sad
Sprawdz kompa Adwarem, zainstaluj laty do IE smile.gif
Lukas77
QUOTE(Sad)
Sprawdz kompa Adwarem, zainstaluj laty do IE smile.gif


Ewentualnie Spybotem i MicrosoftAntiSpyware aka GiantAntiSpyware
polel
Zrobilem jak kazecie:
-kopsnalem spywary
-latki tez zapodalem do IE
-wlaczylem ponownie ta wtyczke
i.....lipa!! To samo-znowu musze czekac az sie laskawie zaladuje :?
Cholera czy na to nie ma rady!!??!!
daroc
A przywrócenie domyślnej skórki nic nie daje?
A spróbuj wywalić plik z konfigiem. [Nie kasuj go, tylko przenieś do innego katalogu. wink.gif]
mleko
QUOTE(polel)
(celeron 1.7, 256ddr)


wbrew pozorom to ten celek to demonem wydajnosci wogole nie jest:P
a co do problemu to zrob defragmentacje dysku systemowego, no i napsiz jaki masz system itd
swap
mówiłeś że zaczeło to się dziać kiedy zaczołeś się bawić stylami css. poprostu zmień styl na jakiś inny i powinno pomóc.
polel
Ta zmina configu nic nie dala sad.gif .
Mysle ze moj sprzet najlepszy nie jest ale do konnekta wystarczy zreszta wczesniej chodzil jak burza i problemu tego typu nie bylo-a od tamtego czasu wiele sie nie zmienilo zarowno z moim kompem jak i z konnektem.
Pracuje na XP z SP2, Opera7.54, od czasu do czasu na IE6 :wink: czy cos jeszcze??
Olórin
Mi na duronie 700 okno rozmowy(nowe!) otwiera sie góra 2 sekundy.... Może instalowałeś jakiś dodatek do IE ?
polel
A mi laduje sie okolo minuty:/. O ile wiem to nic nie instalowalem do IE bo nie korzystam zbytnio z tego programu-wole OPERE
Olórin
Może jakiś mądry antywirus czy firewall?
daroc
IE jest bardzo powiązany z całym systemem, tak więc wpływ może mieć chociażby zainstalowanie jakichś poprawek do Windowsa.
polel
Korzystam z zabezpieczen SP2. Na biezaco tez sciagam aktualizacje. W tym samym czasie co problem z konnektem pojawil sie rowniez z kazza-czekalem dlugo na zaladowanie tego programu-na koncu wyskakiwalo mi ze program jest zajety czy cos takiego-obecnie te okno sie nie pojawia ale musze dlugo czekac na zaladowanie. Mysle ze te dwa problemy sa ze soba powiazane.
Lukas77
Nie żartuj że używasz oryginalnej Kazzy?? Jeśli tak to wszystko przez Kazze, bo to jeden wielki Spyware'owy smietnik... Polecam przeskanować komputer MicrosoftAntiSpyware'em

KLIK
polel
No wlaśnie już to zrobiłem - ale widocznych efektów nie widze ani w poprawie konnekta ani w kazie [ :wink: - co do tej wersji ] Cóż widze że nie ma rady na to :cry:
polel
Ejjj no nikt juz tu nie znajdzie rozwiazania?? Moze ja mam poprostu jakiegos wirusa??
riddle
Nie mówiłeś, że tego próbowałeś, ani nikt nie radził: Przenieś wtyczkę kIEview najwyżej na liście wtyczek. Do tego wyłącz kStyle - css jedynie przez kIEview.
polel
Zrobilem jak kazesz ridd1e i problem powrocil :cry:
riddle
Tutaj się moja wiedza kończy.
polel
Ehh widac ze nie tylko Twoja ale i tak dziex
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.