Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Klopoty z kLAN'em
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
niunia
Prosze o porade. Mam w domu 3 kompy polaczone przez hub w siec. Jeden ma polaczenie z neostrada i udostepnia je sieci. Wszyskie kompy maja zainstalowanego kLANa. Problem polega na tym ze te 2 kompy ktore maja udostepniony net widza sie i moga ze soba gadac. Jesli chodzi o ten glowny komp udostepniajacy moze on wysylac wiadomosci do innych przez kLAN ale nie moze ich otrzymywac, Czy ma ktos moze pomysl jak to rozwiazac? Chcialabym miec mozliwosc roz biggrin.gif mowy z kazdego kompa z wszystkimi a nie tylko wybiorczo. Z gory serdecznie dziekuje biggrin.gif

Chcialam jeszcze dodac jaki komunikat pojawia sie po probie wyslania wiadomosci do tego glownego kompa:
Wystąpił błąd podczas dostarczania wiadomości! [53] :?
hao
Wszystkie komputery muszą widzieć siebie nawzajem w swoim otoczeniu sieciowymmm. Upewnij się czy wszystkie mogą między sobą udostępniać pliki..
niunia
Kompy sie widza, nie ma problemu. Udostepniane sa rowniez pliki i tez wszystko dziala. Dlatego wlasnie nie wiem co jest nie tak
zoska
no to tak jak u mnie.. 3 kompy i ciagle jest cos nie tak sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.