Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Crash Konnekta przy odpowiedniej wiadomości
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
daroc
Wysłałem do kolegi pewną wiadomość, co spowodowało natychmiastowy crash Konnekta (dodatkowo Explorer też się wywalił). Co najciekawsze, po ponownym uruchomieniu Konnekta wysłałem do kolegi wiadomość, w której oznajmiłem, że mi się wywalił komunikator (dotąd było OK) i wysłałem jeszcze raz tę samą wiadomość (akurat miałem ją w clipboardzie) - z takim samym rezultatem!

Nieszczęsna wiadomość:
QUOTE
bo trzeba się przyszykować, ja już zaczynam przygotowywania - ide na sracza :P


Takie coś zdarzyło się nie pierwszy raz, ale nie pomyślałem, że crash został wywołany konkretną wiadomością... Nie wiem, czy długość wiadomości wpływa na crasha, czy jakieś znaki w niej zawarte? ... (Ww. wiadomość ma 78 bajtów.)

Dodam, że poprosiłem kolegę o wysłanie tej wiadomości z powrotem do mnie - i wtedy nic złego się nie wydarzyło.

Konnekt: 0.6.21.121
ui.dll 0.1.21.44
notify.dll 0.4.7.2
kbot.dll 0.2.2
kDodatki.dll v0.8
kMigacz.dll 0.4
ktp.dll 0.0.1.3
gg.dll 1.4.3.3
kZmieniacz.dll 0.4
kTransfer.dll 2.0.0.9
update.dll 2.3.9
piotr.ek
To dlatego, ze mowi sie "ide do toalety" laugh.gif

K jak Konnekt, K jak Kultura! wink.gif

(sorry, ale nie potrafilem sie powstrzymac)
lhs
Strefa 111.
(Też nie mogłem się powstrzymać laugh.gif )
Lwiczek
Hmm... u mnie konnekt nie raguje na to ze chce go opuscic na rzecz sracza ;P
psota
daj logi
daroc
Dwie kolejne wiadomości crashujące... (Wpisane do "czystego okna" chyba nie powodują crashu... crasz "działa" tylko w trakcie rozmowy (gdy w oknie są już jakieś wiadomości od rozmówcy).)
QUOTE
no ale wiesz, \"zawodowo\" to można sobie jakiś jeden sport uprawiać i na nic więcej się nie ma czasu, a tak \"niezawodowo\" to sobie można wsyzstko po trochu ;-)

QUOTE
bo za mało sportu mi :P
dzisiaj tylko jeździłem na rowerq i grałem 1,5 h w unihocka :P
jutro będę grał w noge, w unihocka i pomiędzy ww. - może - będę jeździł na rowerze :P


Crashlog:
QUOTE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception \"Access Violation\" occured at adress 0x7C34A226 in the main Thread.
Ex parameters: [0x01] [0x65]

inIM: 30100(0x12512f0 , 0x0)(30B) [Konnekt Bot->GG]

Stack trace:
.0000A226 _get_sbh_threshold+0x000001F5 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00007995 _cexit+0x000002A8 [MSVCR71_7.10.3052.4]
.00014F02  [KONNEKT_0.6.21.121]

Nastąpi zamknięcie programu!
gilek
dobrze widze, czy używasz kBota? jeśli dobrze widze to go wyłącz, jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to sobie poszukaj, jeśli nie używasz kBota... to inna sprawa tongue.gif
Lukas77
Kolega daroc jednak używa kBota... A kbot jest nie wspierany i nie zalecany i jeszcze niestabilny...
3 x NIE dla kBota... oczywiście do czasu odbugowania go... :-)
hao
Przypadek idealnie pasuje do przyklejonego wątku:

http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3419
daroc
Spis używanych przeze mnie wtyczek wrzuciłem już w pierwszym poście w tym wątku. wink.gif
Rzeczywiście, nie doczytałem. Następnym razem będę pamiętał. ^^'
Po prostu nie sądziłem, że nieaktywny kBot będzie powodować błędy, zresztą zapomniałem o nim troszkę...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.