Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysylanie plikow do Tlena Podglad statusu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Konstruktor
Jakw temacie nie wiem dlaczego nie mozna wysylac plikow do tlena czy brak opcji allertu jak istnieje w tlenie.
Pozatym brakuje mi opcji podgladania czy ktos jest faktycznie niedostepny czy tylko niewidoczny.Jesli jest juz wtyczka takowa badz w planach prosze o info.
Pozdrawiam
psota
QUOTE(Konstruktor)
Jakw temacie nie wiem dlaczego nie mozna wysylac plikow do tlena czy brak opcji allertu jak istnieje w tlenie.

Wtyczka KTP jest alternatywną opcją
QUOTE(Konstruktor)
Pozatym brakuje mi opcji podgladania czy ktos jest faktycznie niedostepny czy tylko niewidoczny.Jesli jest juz wtyczka takowa badz w planach prosze o info.
Pozdrawiam

Nieda się widzieć nie widocznych bo serwery nie wysyłają informacji użytkownikom że tak jest
Konstruktor
dzieki
Konstruktor
QUOTE(Konstruktor)
Jakw temacie nie wiem dlaczego nie mozna wysylac plikow do tlena czy brak opcji allertu jak istnieje w tlenie.

Wtyczka KTP jest alternatywną opcją


Tylko gdzie ona jest bo jej znalezc nie moge w dziale wtyczki
mlodass
pz16.alternatywa.info
Konstruktor
No dzieki znalazlem, zainstalowalem
Niestety nie dziala.
Pozjawia sie komunikat blad podczas laczenia lub blad podczas logowania.
Firewalle wylaczone jaki router tez odlaczony a mimo to nie dziala.Druga osoba ma mnie w liscie i tez nie ma zabezpieczen.
HELP ME!!!
psota
A ustawiłeś login hasło i strone swoją FTP?
arkadyjczyk
Ustaw sobie na inny serwer ftp. Np na republice działa OK. Autor już wie o błedzie i stara się to naprawić.
Konstruktor
Mam postawione na swoim serwerze 500 MB dostepu wink.gif
ikari
A ja po raz n-ty wyrazam swoje zdanie: transfer plikow powinien byc albo native'nie w dwutlenku, albo najlepiej w... kTransferze - do obu (albo i wiecej (jabber?) sieci!).
Tak samo moznaby dac jedna zbiorcza wtyczke do bajerow multimedialnych - rozmowy glosowe tlen/gg/skype... Wprawdzie i tak wiekszosc kodu pewnie musialaby byc osobna dla kazdej z sieci z racji roznic, ale przynajmniej cala reszta (obsluga urzadzen) moglaby byc ujednolicona smile.gif
Olórin
No to na co czekasz? Do dzieła!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.