Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: menu emotikon z gifami
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
stroozyk
Pojawił sie nowy GGimage, w którym działa drag&drop.. a pare dni wczesniej ukazał sie naprawdy ogromny zbiór emotikon gg3d dla konnekta.. ładowanie ich do konnekta jest dla mnie bez sensu bo i tak po drugiej stronie nikt niema tego co ja,wiec wysyłam jako gif'y. No i teraz moje pytanie.. czy znacie może niewiem..jakieś przeglądarki plików z miniaturkami albo coś takiego, co by sie nadało na pewnego rodzaju menu emotikon?? Dotychczas uzywalem windowsowego okienka..tak poprostu ale przestał zdawać egzamin bo jedna emotka zajmuje mi 1/8 okienka,a emotek jest duuużo. Mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi smile.gif
Kavior
uruchom sobie np acdsee 3.0 jest bardzo szybki, tzn acdsee browser, pomniejsz miniaturki i bedzie si ...
stroozyk
hmm no to by było dobre..gdyby tylko z przegladarki ACDSee można było robić drag&drop do okienka rozmowy.. sad.gif chyba ze jakaś nowa wersja to umożliwia a ja niewiem..
Spass
ja mam ACDSee Classic 2.44 i drag&drop do okna rozmowy działa pięknie 8)
jareq
W najnowszej 0.7 też działa bez problemu wink.gif
piotr.ek
Gdyby ktos sie zastanawial - w Irfan View nie dziala sad.gif
stroozyk
..no faktycznie.. drag&drop działa.. mój błąd wcześniej.. ale troche sie namęczyłem żeby znaleźc najlepsza wersje do tego tongue.gif Polecam ACDSee 3.1 wersja nie adware.. nie ma reklam i można wyłączyć wyświetlanie nazw plików w miniaturkach.. /pozdrawiam
panel
Osobiście uważam, ze takie menu z gifami to był by świetny pomysł. Napewno było by to dużo wygodnijesze niż Drag&Drop. Pozatym można by dorzucić jakieś katagorie, aby pogrupować te gify 8)
sleesh
Hmm, menu najczesciej wysylanych plikow graficznych, to jest to ! Mozna by zrobic kilka opcji wyswietlania np. ostatnio wysylane czy poprostu zawartos definiowana przez usera ;] Co ty na to Milka?
jareq
To by było super smile.gif też popieram ten pomysł aby było menu z plikami graficznymi i po wyborze tego pliku był wysyłany jako obrazek a nie jako np <motor> i u odpiorcy nie wyswietli się emota bo nie ma takiego odpowiednika...
Naprawde fajny pomysł i moglibyśmy się pochwalić ze Konnekt potrafi wysyłać emoty do wszystkich tych którzy takowych nie posiadają w swoim programie biggrin.gif
QUOTE(jareq)
To by było super smile.gif też popieram ten pomysł aby było menu z plikami graficznymi i po wyborze tego pliku był wysyłany jako obrazek a nie jako np <motor> i u odpiorcy nie wyswietli się emota bo nie ma takiego odpowiednika...
Naprawde fajny pomysł i moglibyśmy się pochwalić ze Konnekt potrafi wysyłać emoty do wszystkich tych którzy takowych nie posiadają w swoim programie biggrin.gif


dziekujemy za krotkie i tresciwe streszczenie tego problemu smile.gif! Pomysl poprostu genialny! wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.