Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: idea mbox i KPilot
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Skool
witam mam dwa problemy
1) nie wysyla mi smsow z idei mbox podaje ze sms wyslany powodzeniem a wogole nie dochodza...
2) wtyczka KPilot nie dziala mam zaznaczone w opcji zeby odtwarzala opis z foobara ale nic nie dziala sad.gif
ktos pomoze ?
dzieki
gilek
QUOTE(Skool)
witam mam dwa problemy
1) nie wysyla mi smsow z idei mbox podaje ze sms wyslany powodzeniem a wogole nie dochodza...
2) wtyczka KPilot nie dziala mam zaznaczone w opcji zeby odtwarzala opis z foobara ale nic nie dziala sad.gif
ktos pomoze ?
dzieki

1. Masz rację, ale po wysłaniu sms'a z konnekta pojawia się on na stronie wysyłania sms'ów idei, więc to raczej nie chodzi o konnekta
2. Jest już kPilot2, który ma swoje wady, ale jeśli chodzi o pobieranie tytułów to działa bardzo dobrze
Skool
uzywam wlasnie kPilot2 smile.gif i nie odczytuje wersja foobara 0.8.3
malanka
Co do mBox Idea to mam ten sam problem. Podaje, że wysłała, a nic nie dochodzi? Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?
case
QUOTE(malanka)
Co do mBox Idea to mam ten sam problem. Podaje, że wysłała, a nic nie dochodzi? Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

u mnie works fine..
atol
mo mbox nie działa :/ a sprawdzałem wczoraj :evil:
payback
kiedyś mBox działał. Od pewnego czasu mBox nie działa już w żadnym programie do wysyłania SMSów
macioo
problem z bramką idei (mbox) wynikał jedynie ze strony bramki mbox, a nie konnekta, czy też wtyczki sms. Juz po sprawie, wszystko powinno wszystkim działać.
stroozyk
mi niestety dalej nie działa... sad.gif
Katar83
Mi tez niestety nie działa,a jeśli juz działa to z duuużym opóźnieniem smsy dochodzą. Dzis tez popsuły mi sie inne bramki O_o Np zwykła idea burczy coś o serwerze smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.