Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zdalny puplit i kamerka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
ursus6
Chciałbym zaproponować zdalny pulpit pomiędzy uzytkownikami konnekta. Coś w stylu netmeetinga w windowsie. Można także było by zroibć kamerke albo streaming obrazu.
Sija
i masaz plecow.
Lukas77
QUOTE(Sija)
i masaz plecow.


buhahahahahaha!!!
sleesh
QUOTE(Sija)
i masaz plecow.

Oj to by sie przydalo... Kocham jak ktos mi plecki masuje :]
Sad
albo ogolny masaz ciała? taki masaz calkowicie open source z udostepniem kodu zrodlowego :PPPPPPP
torn
chłopaki, offtopic.
Olórin
Do zdanlengo pulpitu masz zdalny pulpit albo programy typu TightVNC.

OT: tak, masaż niebyłby zły :]
ppk
Lepiej Tylko kamerke.
Do wieokonferencji sie przyda.
coś jak w Tlenie
djcaro
Hheheeh i co jeszcze bys chcial? tongue.gif no kamerka to może by się przydała ale nie tlenofon biggrin.gif
ppk
kamerka by się bardzo przydała ale nie tlenofon(bo poco bulic za rozmowy jak jest skype)
superstone
Czytając propozycje odnośnie powstania wtyczki do obsługi kamerki, popieram ten pomysł w 100% Myślę, że jest to dobry pomysł!!! Sam mam kamreke i korzystam z niej gdy komunikuję się z bratem mieszkającym w innym miejscu kraju!!! Zawsze komunkowałem się przez tlena, razem z kamerka, chcoc wiem ze konnekt jest lepszy gdyz obsluguje wiekszosc komunikatorow!!! Lecz w obecnej sytuacji chcac korzystac z kamerki, muszę korzystac z tlena, choc normalnie rozmawiam przez konnekta!!! chciałbym to w przeszłości połączyć i miec wszystko w jednym!!! Więc myslę, że jest to dobry pomysł i zachęcam do realizacji tego pomysłu (wręcz proszę) smile.gif Myślę, że skorzystam z tego pomysłu nie tylko ja, lecz wielu innych użytkowników konnekta, posiadających kamerkę!!!
zimaq
QUOTE(superstone)
... chcoc wiem ze konnekt jest lepszy gdyz obsluguje wiekszosc komunikatorow!!!

Tutaj małe sprostowanie... konnekt wykorzystuje nie komunikatory, a ich sieci ( of koz nie wliczając żabbera )
Co do samej wideokonferencji... http://ggk.boo.pl/ - pomęczcie autora tego programu-wtyczki, żeby zrobił wersję dla konnekta tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.