Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sklepy internetowe
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
amfi
Cześć. Kupował ktoś może w e-cyfrowe.pl?? Mam zamiar kupić sobie tam aparat bo mają korzystne ceny. Jeżeli ktoś ma doświadczenia z tym sklepem to proszę o opinie.
egzorcysta
czesc a wiec tak sam osobiście niekorzystalem z oferty tego sklepu ale kolega muj nietak dawno zakupił tam równierz po atrakcyjnej cenie obiektyw do aparatu oile dobrze pamietam za nieco ponad 400 zl i z tego co mówił były pewne problemy bo czekał dość długo bo ponad miesiac no ale naszczeście sie wszystko dobrze skonczylo i dostal wkoncu towar zgodny z tym co podali na stronie wiedz myśle ze są uczciwą firmą tylko że jak na taką firme zbyt mała wage przywiazują do oczekiwań klientów i niespieszą sie z wysyłka a wiedz jesli cos kupisz to musisz uzbroic sie w cierpliwość.niewiem jak z innymi wysyłkami może to tylko pojedynczy przypadek ale tak było z moim kumplem dostał ale po ponad miesiacu.osobiście proponował bym ci sklepik "fotozakupy" http://www.fotozakupy.pl/ podobno to solidna firma i bardzo szybko dostarcza zakupiony towar.ceny niesa może tak atrakcyjne ale chyba lepiej dać pare groszy wiecej niż potem żalowac narx.
amfi
Czekałem, czekałem, czekałem na odpowiedź na forum i stwierdziłem,że się nie doczekam. Zamówiłem aparacik w poniedziałek i dostałem we wtorek ok 18. Spóźnili sie tylko ok godzinki. ale sie wogole nie martwilem bo wybrałem opcje 'za pobraniem'.
Bardzo fajny sklep jednak. Pomarudziłem troche i mi wymienili gratisowy (czyt. byle jaki) pokrowiec na inny porządniejszy za niewielką dopłatą.

Gdyby ktoś tam chciał kupować to bez obaw można zamawiać. Towar wysyłają od ręki jeżeli tylko go mają.

ps egzorcysta moze to był jakiś nietypowy obiektyw wink.gif
egzorcysta
no może nietypowy niewiem ale skoro szedł ponad miesiąc to albo niemieli w magazynie albo ktos zawalił a najbardziej prawdopodobne to to ze sprowadzali go z marsa skoro tyle szedł hehehe bo przesyłka nawet z ameryki tyle nieidzie biggrin.gif a tak poważnie to niemam pojecia czemu tak było ale było widać niepotrzebnie strai klienta bo kumpel powiedział ze nic juz odnich nieweznie nawet jesli by obniżyli ceny o 50 % biggrin.gif

narx.
alberht
tylko tak mówi... tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.