Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zapisywanie statusów innych osob w histori?
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
fanmanutd
Czy jest taka mozliwosc abym mogl zapisywac statusy innych osobz ktorymi rozmawialemw hostori bo nigdy nie zostaja one"uwiecznione" tylko sama rozmowa a statusy znikaja sad.gif jesli jest jakas wtyczka to pomożcie i jak ja zainstalowac i do ktorego katalogu z gory dzieki za pomoc:)
fanmanutd
zapomniałem dodac ze mam konnekta 0.6.21.121 jesli to wazna informacja:)
alberht
tak, jest - ściągnij sobie wtyczkę ksl ze strony http://pz16.alternatywa.info/beta.xml potem mala konfiguracja i voila! gotowe
fanmanutd
no sciągnąlem i zapisalem w katalogu "plugins" w konekcie i co dalej bo jakos sie nie zapisuje:p hehe
alberht
boże... włączyłeś ją ? podczas uruchamiania konnekta po skopiowaniu wtyczki do ./plugins/ otwiera się okienko do wyboru wtyczek - zaznaczyłeś ksl ? jeżeli nie, to Ustawienia [na toolbarze] -> Wtyczki -> zaznacz ksl, poprosi o restart -> ok, konfiguracja i gotowe...
sleesh
Jak cos to w tutorialach masz wszystko ladnie opisane i pokazane jak zainstalowac wtyczke... :twisted:
fanmanutd
wszytsko było by piekna i proste bo ja wiem ze to sie tak robi tylko jest pewien problem ja kpopiuje ten plik ksL.dll do folderu E:/Program files/Konnetk/Plugins i niestety w konnekcie w okienku wyboru wtyczek nie ma jej i nie mam jak tego zaznaczyc to jest problem ?? i nie wiem o co chodzi :]
fanmanutd
a jednak udało się okazało sie że moj brat geniusz zainstalowal w 2 kotalogach konnekta i dlatego nie wyswietlala sie ta wtyczka w konnekcie wiec jest juz luziik dzienks za pomoc:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.