Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z kIEview.dll
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
payback
ehh...

http://www.konnekt.info/forum/download.php?id=725
Przy uruchamianiu konnekta przy załączonej wtyczce konnekt się próbuje odpalić a potem wywala jakiś dźwięk i wyskakuje to co macie w linku powyżej; konnekt się oczywiście wyłącza.
Powoduje to bodajże temat "win xp...." jakoś tak...
Możecie mi pomóc bo bez kIEview konnekt jest do d......
Nie wiem co robić ? Help.
Kożystam z najnowszej stabilnej wersji.
gilek
http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3419 przeczytaj ten wątek i przedstaw swój problem jeszcze raz.
payback
inaczej problemu przedstawić się nie da. Wyskakuje mi tylko to co masz na powyższym screenie.
Olórin
Używany system, wersja ie, logi....
payback
Win 2000 sp. 4
IE mam najnowsze bodajże.
Do tej pory wtyczka działała, nic nie robiłem i wtyczka przestała działać tongue.gif
jakie logi ?
:twisted:
korzystam z firefoxa
paveleck
QUOTE(payback)
Do tej pory wtyczka działała, nic nie robiłem i wtyczka przestała działać tongue.gif


dokladnie tak samo mialem,z tym ze ja mam winXP(bez SPjakiegokolwiek) i tez najnowsze IE,uzywam mozilli i z dnia na dzien wtyczka zaczela powodowac krytyczny blad.z reszta zalozylem nawet o tym temat na forum [http://www.konnekt.info/forum/viewtopic.php?t=3715]
ale nikt nic nie wymyslil sad.gif no i mam K bez eotek dzieki temu
kox
A może coś instalowaliście i biblioteki systemowe zostały podmienione na starsze? Sprawdziłbym czy problem znika po przeinstalowaniu bibliotek MSVC. Dostępne w aktualizacji.
kyro
Prawdopodobnie chodzi tu o wtyczkie "Korektor". Kiedy ja włączałem Konnekta poraz któryś i uruchomiłem dodatkowo pare wtyczek zaczęło wszystko się walić (ak jak to opisaliście wyżej). Postanowiłem przenosić pokoleii wtyczki z folderu ../plugins do jakiegoś innego i sprawdzać która jest wadliwa i przez którą się nie uruchamia Konnekt. Wszystko wskazało na korektora. Proponuję zrobić tak samo.
payback
kyro ! Chyba napisałem co powoduje cały bajzel.
Zrobiłem tak samo parę dni temu. Jak to naprawić; bo pojęcia nie mam. Żadnych bibliotek nie instalowałem , przestało działać z dnia na dzień bez żadnych zabiegów z mojej strony.
payback
PS. Nie używam i nigdy nie używałem wtyczki "Korektor"

PS 2. Przed chwilą zrobiłem updata.
Konnekt się uruchomił z kIEview, otwieram okno rozmowy, a tu bug mi wyskakuje taki sam jak na screenie w pierwszym poście. Nie jestem jedyny z takim problemem więc ratunku....
Nic nie podmieniałem bo się nie znam na bibliotekach...
Wyłączyłem konnekta sprawnego, włączyłem niepełnosprawnego.
paveleck
no to payback jestesmy w takiej samej sytuacji.moze jak sie pojawi wiecej osob z takim problemem to ktos wpadnie na pomysl jak go rozwiazac.

PS napisze jeszcze tylko ze nawet postawienie na nowo calego K nic nie pomaga, wiec juz nie wiem co to moze byc...
payback
ehhh...
może format c: pomoże...
MOŻE. ale nie sądzę, bo to według mnie wina K a nie systemu...
Musi być jakiś mały bug we wtyczce który gryzie się z czymśtam
paveleck - masz win 2000 ?
PS> Teraz to okno wyskakuje mi 2 razy i konnekt sie zamyka. Żadnych informacji o błędzie. :/
paveleck
nie mam XP,ale to chyba swiadczy tylko o tym ze problem faktycznie tkwi w K.a juz myslalem ze to wina mojego zasmieconego systemu wink.gif

w sprawie problemu nic sie nie zmienilo tongue.gif nadal bez emotek ;(
payback
to chyba już nikt nam nie pomoże.
kox
Zrestartuj Konnekta, otwórz okno, wywali się błąd - wejdź wtedy w katalog konnekta, potem data/log i pokaż na forum zawartość pliku konnekt_live_*.log
Zamiast gwiazdki będzie właściwa data. Bez tego nikt nie zgadnie co go boli.
paveleck
CODE
## [wXP UI]      MsgCreateWindows(id=40000024)
## [Konnekt IE View]      MsgWndUserList hidden


Critical Structured Exception caught. Preping more info...
Lock applied

Access Violation at 0x77EBD4FB
--------------------
Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x77EBD4FB in the main Thread.
Ex parameters: [0x00] [0x10]

inIM: 10107(0x12bb24 , 0x0)(30B) [Konnekt IE View->wXP UI]

Stack trace:
.0005D4FB MultiByteToWideChar+0x00000224 [kernel32_5.1.2600.153]

.0000FEA6  [d3ie]

.0000ED63  [d3ie]

.0008C8BF HlinkFindFrame+0x000041E2 [shdocvw_6.0.2750.167]

.0008C941 HlinkFindFrame+0x00004264 [shdocvw_6.0.2750.167]

.0008CC4E HlinkFindFrame+0x00004571 [shdocvw_6.0.2750.167]




## [CORE]      Aborting...


oto log,mam nadzieje ze dobry fragment wkleilem i ze teraz ktos pomoze...
payback
Po formacie konnekt... działa.
Mimo że sformatowałem tylko system (mam 2 partycje), to po uruchomieniu konnekta dokładnie tego samego co nie działał... o dziwo... działa ! Działa w najlepsze. Coś musiało się knocić. Format jest dobry na wszystko
W każdym razie... życzę wam wesołych świąt i grzecznego jajka, a ja tymaczasem idę spać bo rano mam samolot do paryża... jakby ktoś czegoś potrzebował -> wracam 27 lutego... albo piszcie na kom... o ile znacie wogóle biggrin.gif
Kavior
ta wszsyscby beda czegos potrzebowac od Ciebie ... laugh.gif i wszystkich interesuje ze jedziesz na jakies wypiz.... tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.