Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Powiadomienie o zmianie statusu i czas
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
daroc
Napisałem do kolegi dwie wiadomości, po czym wyłączyłem okno rozmowy i odszedłem od kompa. Gdy po kilkunastu minutach wróciłem, czas powiadomienia o zmianie statusu i czas otrzymania wiadomości... nie zgadzały się... (Patrz: screen)
Czyżby Konnekt znowu pogniewał się, że odchodzę z powodu tak prozaicznej potrzeby? laugh.gif

PS. Nie używam kIEview.

Załączniki

Olórin
Czas zmiany statusu brany jest z czasu lokalnego komputera, czasy wiadomości z czasu otrzymywanego z serwera GG... Poprostu jest różnica kilku minut między zegarem na twoim komputerze, a zegarem serwerów GG
psota
Czasem są to różnice kilku godzinne.
daroc
Mi się zawsze wydawało, że o ile okno rozmowy jest przez cały czas otwarte, to żadnych różnic czasu nie ma. Widocznie coś z tym otwieraniem i zamykaniem okien jest...
daroc
No i dobrze mi się wydawało. Jeśli okno rozmowy jest przez cały czas otwarte, wszystko jest OK.

PS. Wychodzi na to, że ja cały czas tylko jem, ale to zbieg okoliczności. laugh.gif

Załączniki

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.