Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skracanie opisów gg z automatu i wielokropek
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Lwiczek
Witam,
nie wiem która wtyczka przyczynia się do procederu [albo gg albo kzmieniacz], wiec pisze ogolnie... Otoz bardzo wkurzajaca jest 'opcja' ktora powoduje przycinanie statusu ustawoinego w kzmieniaczu dla gg i zastepowanie ostatnich 3 znakow kropkami jezeli ten jest dluzszy niz gg pozwala... o wiele bardziej bym sie cieszyl, gdyby te 3 znaki bylyby zostawione... czasami te 3 znaki potrafia byc bardziej pomocne niz wielokropek ;]
Olórin
W najnowszej becie która wisi już od jakiegoś czasu na mojej stronie jest to jako opcja...
gilek
starsze wersje dużo bardziej mi pasowały... nie było dodatkowej ikony w tray'u, przy korzystaniu z kPalety, status dla wszystkich sieci był w jednej kolumnie z resztą menu, było ograniczenie w opisie na max długość dla gadu, teraz powinno być chociaż jakieś powiadomienie... dlatego wracam do bodajże trójki tongue.gif
EDIT: Nie wróce, nie mam tamtej wersji... :\
alberht
przecież jest - wyświetla się dymek z informacją, że jest >=znaków...
Lwiczek
Grrr... zaglądam dzisiaj do tematu i widze, ze nie ma mojego późno-nocnego posta... w skrócie... jeżeli chodzi o strone http://olorin.ol.funpic.de/beta/ to jest ona na chwile obecna lekko... nieużywalna ;( No i ubolewalem jeszcze, ze jak już jest coś nowego to albo na centralke beta albo dać na stronce jakiegoś rss bo jak bylem ostatnio to nie bylo a teraz nie wiem czy jest ;]
Olórin
beta.olorin.info.... na tamten serwer nie zaglądam już od 2 miesiecy...
Lwiczek
heh... najciemniej pod latarnia... No ale zostaja moje lamenty nt rssa... plizzzzzzz ;]

PS. Dzieki za 'oswiecenie' smile.gif
Aule
Olorin zrób skrypt od rss'a, toż to easy jest wink.gif
Olórin
http://beta.olorin.info/rss/
Lwiczek
Aule... ja tylko powiem, że to Ty mnie tak 'rozleniwiłeś' z tym rss ;P

EDIT: Heh... no i... JEST smile.gif tylko są jakieś dziwne problemy z pliterkami ale jest!!! Wielkie dzielki Olórin!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.