Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Filtr Aktywności
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
Teokryt
Mam jedną mała propozycje, że przydał by się rodziaj filtru kóry by pokazywał kiedy ostatni dana osoba była dostępna (ogólnie podczas historii)
ile czas z nią rozmawialismy, i jaka jest ostatnia data rozmowy, ile zajmuje wpisów w archiwum.

Taki filtr byłby przydatny przy czyszczeni długich list kontaktów gdzi enie aidmo kto jest kto i kopgo można usunąć a kogo nie...
mgr.Dlugi
Data ostatniej aktywnosci jest w TIP'ie, a reszta nawet dobry pomysl biggrin.gif
D_I
wlasnie ! takie cos jest w konnekcie, ALE ! przynajmniej u mnie TO NIE DZIALA ! mam z tym konkretny problem. otoz :

gdy wchodze na gg (~120)osob zmienia opisy (jak to przy logowaniu) ale np. Ci ktorzy niby sa naprawde aktywni, sa mieszani z tymi, ktorzy zmienili opis przy moim logowaniu (np. 30 minut temu) a konnekt (przy filtrze aktywnosci) pokazuje mi nadal ze mam 3/4 listy aktywnej. Jak to naprawic ? bo na prawde glowilem sie a nie umiem tego naprawic, probowalem recznie odswierzac liste, zmieniac Jej tryby i dzialalo - niestety tylko jednorazowo.

Przyklad : mam 100 osob "aktywnych" (ze znakiem zapytania na liscie)wchodze do opcji konnekta, wlaczam i wylaczam buforowanie listy i lista robi sie uporzadkowana, zostaje kilka osob, juz tych naprawde "aktywnych" w ciagu ostatnich 5 minut. Aktualnie uzywam nie buforowanej listy, probowalem jednak "zyc" na buforowanej ale dalo to kompletnie 0 efektu. Wiela prosba do was, moze mi ktos z tym pomoc ?????
froger_mcs
QUOTE(Teokryt)
, ile zajmuje wpisów w archiwum.

Ile zajmuje mb masz tak: Historia > Rozmowy > sortujesz wg rozmiaru smile.gif

EDIT
QUOTE(Teokryt)
jaka jest ostatnia data rozmowy

Przeciez to tez mozesz sprawdzic wchodzac do historii rozmow z ta osoba i sortujac to wg dat. Lub tez mozesz poprostu wlaczyc rozmowe z ta osoba i kliknac "Poorzednia rozmowa". Równiez wyswietli ci daty tongue.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.