Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Komentarze do Tutoriali...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
sleesh
Tutaj proszę pisać komentarze odnośnie tutoriali z tego wątku... 8)
lhs
No, no, sleesh - gratuluję!!
atol
miłem kiedyś 2 filmiki nagrywane hypercamem obrazyjące konfiguracje mejlika i zmiane skina w k.notify ale format poszedł...
Ale i tak good job
sleesh
Thx wink.gif Rzucajcie propozycje jakie tutoriale jeszcze napisac ;] Ludzie chetni do pomocy sa mile widziani 8)

W tej chwili zamierzam wziac sie jeszcze za ggimage ( np. przesylanie obrazkow wiekszych niz 255kb i plikow ), oraz korzystanie z update'u ( centralki itp. )... what else?
MiLKA
http://freshmeat.net/projects/vnc2swf/ polecam, naprawde super wychodza tutoriale do aplikacji. Zwlaszcza ze wynik jest we flashu smile.gif
atol
ja dodałem transporty jabberowe i zabiore sie za k.style... ale to jutro tongue.gif
Olórin
Dopisz jeszcze jak dodać kontakt transportowy....
atol
musze sobie przypomnieć tongue.gif
sleesh
No i luz, kto nastepny do publikacji ? :] Ja dopiero co wrocilem z "wakacji" wiec troche sobie pomieszkam w domu i powoli zabiore sie za nowe tutoriale ... chyba smile.gif
riddle
Hmm.. może nie będziemy sobie duplikować tutoriali (w sumie to nie ma za dużego problemu, ale po co się "meczyć" podwójnie) i pisać tutaj co chcemy zrobić? Jak na razie na konnek.tk są takie:

Konfiguracja >> Emotikony
Konfiguracja >> Grupy kontaktów
Konfiguracja >> Katalog użytkowników

Ogólne >> Statusy użytkowników

Wygląd >> Piękna lista kontaktów
Wygląd >> Style w oknie rozmowy

Wtyczki >> kDodatki - masa przydatnych opcji
Wtyczki >> kNotify - powiadomienia o wiadomościach

Jabber >> Klonowanie wtyczki kJabber
Jabber >> Transport ICQ przez Jabbera
Jabber >> Dlaczego Jabber
Jabber >> Agenci i Boty Jabbera (RedFish, Słowniki, Encyklopedie)
Jabber >> Autoryzacja kontaktów

planuję niedługo "Dodawanie kontaktów" oraz opis paru wtyczek m.in. kBoard, kAllStatus, olewKa.. to takie najbliższe plany.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.