Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt - historia po formacie komputera....
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
fanmanutd
czy jest jakis sposob aby przywrocic historie ktora mialem w konnekcie przed sformatowaniem dysku na ktorym ten konnekt byl zainstalowany czy nie da sie tego odwrocic ??
KaCzOr
wedłuig mnie - nie ma [i jest to chyba nie możliwe]
psota
a skopiowałeś katalog konnekt?
znaczy czy zrobiłeś kopie przed formatem?
alberht
pewnie nie zrobił...
jeżeli tak, to przekopiuj ją do foldera z profilem
Olórin
Jak nie to trzeba zgłosic sie do firmy zajmujjącej sie odzyskiem danych i dobrze zaplacic ;d
fanmanutd
zrobiłem koppie ale to nic nie pomogło chyba ze cos poknocilem ale trzeba wybaczyc dopiero raczkuje hehe i powoli poznaje konnekta smile.gif ale z gory dzieki za infromacje:)
alberht
gdzie masz profil konnekta ? jezeli wybrales w 'katalogu konnekta' kiedy pytal, to skopuj swoja historie /'history'/ do c:\program files\konnekt\profiles\[Twój profil\ - wtedy będziesz ją miał, a jeżeli wybrałeś nie w katalagou konnekta (nie pamietam jak to brzmialo) to szukaj w c:\documents and settings\ ...
Przemekc1
BZdury mówiecie, jezeli on nie pracował na tym dysku to niech skorzysta z jakichs programów służących do odzyskiwania danych.
alberht
QUOTE(Przemekc1)
BZdury mówiecie, jezeli on nie pracował na tym dysku to niech skorzysta z jakichs programów służących do odzyskiwania danych.

po co ma kozystac z jakiegos *recovery jezeli ma kopie ? po cholere ma odzyskiwać coś, czego nie trzeba...
Przemekc1
Znowu nie przyczytałem do końca topicu. Ale wtopa :oops:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.