Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kupdate
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
hook
witam wszystkich, z gory przepraszam jezeli pytanie powtorzy,ale szukalem i nie moglem znalezc.
chodzi o to ze nie moge sciagnac sobie nic z katalogu konnekta, ani nie moge sciagnac sobie zadnych aktualizacji przez kupdate. to kwestia zlego ustawienia czegos czy ostatnio zle sie dzieje z calym serwisem.
z gory dziekuje za odp.
psota
Nie ściągaj z wiadomosc.info bo to u nich leży problem i jak chodź jedną rzecz chce się z tamtego serwera ściągać to się nic nie ściąga
hook
nadal nic nie pomaga, juz nawet wylaczylem wszystkie wtyczki oprocz update i gg i nadal nic. zmienialem na wszelkie sposoby centralki i nadal klops. ktos ma moze pomysl co jeszcze zrobic

[nie jest to moze kwestia problemow z serwerem? bo jak wczesniej mowilem nie moge nawet sciagnac nic z katalogu]
krzemi
Mam podobny problem. Odpowiedź jest prosta mój i twój IP został prawdopodobnie zbanowany na serwerze. Ja z tego powodu nie korzystam juz z konnekta, bo nie bawie sie w sciaganie przez darmowe proxy. Wchodze co jakis czas na to forum bo mam nadzieje, że ktoś coś z tym w końcu zrobi ale nic sie nie dzieje w tym kierunku sad.gif
hook
a co zrobic zeby dalo sie sciagac?
ale zeby z zadna centralka nie mozna sie bylo polaczyc?
czuje sie poirytowany sytuacja kiedy nie moge sobie uaktualnic moje ulubionego programu :|
z gory dziekuje za pomoc
hao
Aktualnie tak na prawdę nic nie trzeba ściągać, bo wszystko jest w pełnej paczce... Poza tym nic mi nie wiadomo o banowaniu adresów IP, być moża wina leży gdzieś w konfiguracji waszych sieci?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.