Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Domyślna przeglądarka
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
andyas
Konnekt cały zas ostwiera mi wszystkie linki w ***** ff, zamiast w domyślnej Operze. Da się jakoś ustawić żeby zaczął je otwierać w Operze?
payback
ustawić domyślną przeglądarkę w twojej domyślnej przeglądrce. Pozatym ff nie jest *********
andyas
Opera jest ustawiona jako domyślna przeglądarka i w innych komunikatorach: Tlen, Miranda wszystko działa - strony sa otwierane przez Operę. Natomiast jeżeli klikan na odnośnik w konnekcie otwiera się ff sad.gif
alberht
gdzieś o tym było, poszukaj, wydaje mi się, że trzeba było coś dodać w ustawieniach - zarejestrować 'gg:' i przypisać ścieżkę do konnekta ? mogę się mylić, ale na bank było
gilek
QUOTE(alberht)
gdzieś o tym było, poszukaj, wydaje mi się, że trzeba było coś dodać w ustawieniach - zarejestrować 'gg:' i przypisać ścieżkę do konnekta ? mogę się mylić, ale na bank było

nie chodzi mu chyba o linki typu gg: tylko o linki do stron... ja niestety nie wiem co może być rozwiązaniem
StRuGi
K-meleon > Firefox > all

Załączniki

hao
Opera jest widocznie na tyle "szybka", że nie potrafi poprawnie zarejestrować się jako domyślny browser w systemie...
kox
Może nie skojarzyłeś poprawnie z operą. Jak zaznaczysz tak jak na screenie to musi działać. U mnie działa.
kox
A może masz stare kIEview? W starym ze względu na pewien błąd trzeba było na linku kliknąć prawym i wybrać "Otwórz w domyślnej". W wersji obecnej (0.1.8.3) tego problemu już nie ma.

Edit: Już nie ważne. Nie doczytałem wcześniej, że już sobie poradziłeś.
andyas
Mam nowe kIEview - niedawno przesiadłem się ponownie na Konnekta. Ale całe szczęście już wszystko działa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.