Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kPilot2 SDK
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
winthux
Jakby ktoś miał chęć/ochotę do napisania wtyki do playera lub dodania współpracy z kP2 do istniejącego pluginu to udostępniam pliki nagłówkowe:)

SDK zawiera dwa pliki kPilo2_shared.h i kPilot2_inproc.h oraz źródła wtyk do odtwarzaczy(WMP, WA, FOO). Pierwszy plik to definicje msg's wysyłanych pomiędzy kp2 a wtykami do playerów. Drugi natomiast to id msg przesyłanych po konnekcie.....

Wszelkie pytania i uwagi proszę kierować do mnie w tym wątku.

Załączniki

Olórin
Ja mam taką małą poropozycyję, aby można było ustawić zawartość tagów Kpilot2, w wtyczce fb2k (tam jest możliwość pisania "skryptów" smile.gif)
winthux
a jak to odnieść do innych odtwarzaczy? One tego nie obsługują... tworzyć dla każdego odtwarzacza odrębne pole do wpisywania? to trochę bez sensu....
Olórin
Prościej - zaimplementować to w wtyczce fb2k.... Wystarczy że zezwoliłbys na zmianę 1 tagu, i formatowanie opisu (poza oldinfo oczywiście) było by możliwe przy użyciu skryptow foobarowych.

A inne otwarzacze ? Trudno, foobar2000 ma taki ficzer, to czemu go nie wykorzystać...
winthux
nie rozumiem co mam zaimplementować we wtyczce do foobara...
a o co chodzi z tą zmianą 1 tagu?
Olórin
Foobar umożliwia robienie "skryptowych" formatowań (patrz: wypasiste playlisty), zapewne tego samego mechanizmu uzywasz do pobierania tytulow, lecz pobierasz tylko np. "%artist%", chodzi mi o to zeby mozliwa byla zmiana tego kodu na swoj dowolny "skrypt".
winthux
No właśnie potrzebne będzie nowe pole do wpisywania. Teraz z polu formatowanie pobierany jest tekst jaki wpiszesz, wyszukiwane są tagi {*} i na ich miejsce wstawiany odpowiednio pobrany tekst z odtwarzaczy....

Hmmm można dodać coś w rodzaju {Special}, gdzie zamiast tego będzie pobierany jakiś specjalny tag (lub w przypadku foo wcześniej zdefiniowane formatowanie w specjalnym polu kp2) z odtwarzacza.
Olórin
QUOTE(winthux)
Hmmm można dodać coś w rodzaju {Special}, gdzie zamiast tego będzie pobierany jakiś specjalny tag (lub w przypadku foo wcześniej zdefiniowane formatowanie w specjalnym polu kp2) z odtwarzacza.

O coś takiego mi chodzi....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.