Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: FAQ - czyli archiwum K :)
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Kto wezmie się ze mną za zrobienie FAQ dla Konnekt'a takiego dość obszerenego. Każdy zamiast szukać na forum swojej odpowiedzi otworzy FAQ "cyk" i już po kłopocie. Może Ty Hao planujesz zrobić takie FAQ?, jeśli tak to mijam się z celem smile.gif. Chętnych proszę o kontakt na gg, tlen, lub icq.
hao
Nie planowałem, ale można coś takiego dołączyć do nowej strony... Może nie tyle co FAQ, co odnośniki do stron na forum, z opisem co i jak trzeba zrobić...
Ludwik
Też o tym dziś myślałem smile.gif
QUOTE(hao)
Może nie tyle co FAQ, co odnośniki do stron na forum, z opisem co i jak trzeba zrobić...

Moim skromnym zdaniem smile.gif FAQ byłby lepszym rozwiązaniem. Nikt nie będzie musiał klikać w masę linków tylko otworzy jedną stronę i już wszystko ma. Peace & Love smile.gif
miluti
QUOTE
Może nie tyle co FAQ, co odnośniki do stron na forum, z opisem co i jak trzeba zrobić...

Odnośniki mogą być dobre na początek gdy nie ma nic innego, a gdy to już będzie można spokojnie zabrać się za FAQ smile.gif
Ludwik
A ja sobie to wyobrażam jako porządne FAQ (pytanie-profesjonalna odpowiedź) napisane na podstawie forum, a pod odpowiedzią link typu "pisaliśmy o tym na forum - zobacz"
sarinnn
Nie mam doswiadczenia jesli chodzi o pisanie pomocy, ale moge sprobowac... Sad ---> na GG sie dogadamy... smile.gif
hao
Chodziło mi raczej, by tematy na forum nadające się do FAQ'a oczyszcić z off-topicowych postów i umieścić jako odpowiedź na pytanie. Wten sposób, moznaby dopisywać kolejne odpowiedzi w miarę rozwoju wydarzeń...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.