Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błędy podczas instalacji komunikatorów??
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
egzorcysta
Siema wszystkim 8) jestem nowy na foróm mam też od niedawna kompa i mam pewien broblem z którym sam nieumie sobie poradzic :cry: .korzystam obecnie z konnekta chcialbym wypróbowac równierz inne komunikatory lecz wiekszosc z nich niechce sie zainstalowac "gadu gadu,konnekt i tlen "chodzą bez problemów ale np"jabber,wpkontakt,trelemorele,miranda czy akuku" niechca sie zainstalowac pod koniec instalacji wyskakuje error ,a u kumpla jest wszystko ok mimo ze sciagał z tych samych stron,jesli ktoś wie co może być przyczyną :?: to z góry dzieki za informacje.
Olórin
Od innych komunikatorów masz fora poszczególnych komunikatorów, lub forum ogólnokomunikatorowe na wiadomosc.info . My zajmujemy się tutaj wyłącznie konnektem.
egzorcysta
oki zapytam tam ale jak już i tu zapytałem to jakby ktoś przypadkiem coś wiedział na ten temat to chętnie skorzystam z porady 8) narx.
torn
ps. naucz się pisać po polsku.
egzorcysta
hehe no tak sorki za moja pisownie ale z pochodzenia niejestem polakiem i wydaje mi sie ze jak na goscia z innego kraju opanowalem w miare dobrze wasz jezyk 8)

narx.
lhs
A jabber to nie komunikator.
MrFreez
hmm sproboj sciagnac innym programem, jesli nadal to samo, to pewnie wina systemu, a jesli takie cos bedzie ci sie przytrafiac nawet po formacie.. to powodem jest zapewne uszkodzony ram.
pozdro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.