Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lista EmotIkonek
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Arkadiuszoo
Witam.
Na wstępie dodam ze uzywam konnekta od kilku miesiecy, świetny komunikator.
Niestety znalazłem pierwszy denerwujący mnie problem, postaram się opisać go w miarę logicznie smile.gif
Podczas rozmowy (nie zaleznie przez którą sieć, GG, tlen) klikam ikonkę emotek, wyświetla się lista z zainstaowanymi emotikonkami i do tego miejsca wszystko działa OK, wysyłanie emotów też jest ok, problem w tym że lista ZAMYKA sie (chowa się :shock: ) gdy kontakt z którym rozmawiam do mnie coś na pisze bądź też zmieni status. Problem w tym że nieraz nie zdąze wybrać odpowiedniej emotki, ponieważ przy jakiej kolwiek czynności kontaktu lista ta się zamyka (chowa :shock: ). Oczywiście mogę otworzyć ją spowrotem klikając na ikonkę, ale problem powtarza się w kółko gdy tylko kontakt wykona jakąś czynność, jest to strasznie denerwujące. We wszystkich komunikatorach listat z emotkami zamyka się tylko wtedy gdy wybierze się już odpowiednią emotkę.
Czy u was wygląda to podobnie? Jeśli tak można to w jakiś sposób zmienić? Kożystając z kilku zestawów emotikon trzeba wybierać właściwą bardzo szybko gdy akurat z kimś się rozmawia, czasami jest to wręcz nie możliwe.
alberht
problem znany i zgłoszony, występuje u wszystkich, pozostaje czekać aż nix go naprawi wink.gif
Arkadiuszoo
OK, dzięki. W takim razie pozostaje tylko czekać...
Arkadiuszoo
Wystarczy wyinstalowac wtyczke kMigacz.dll - ta ktora miga scroll Lockiem. Wtedy lista emotikonek nie znika gdy nasz rozmowca do nas pisze. Dziala na 100% Da sie naprawic ten blad ????????????
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.