Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tak Za Nic :/
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
mgr.Dlugi
Wchodze sobie na stronke http://www.wiadomosc.info/ i chce ja poprstu obejrzec i jest pieknie ladnie a jak wybiore jakas kategorie (powiedzmy konnekt biggrin.gif) to wyskakuje niemily komunikat mianowicie:
QUOTE
Twoje IP zostało zbanowane.
Nie masz praw dostępu.
Co ja mam zrobic tak ban za nic :/ i co zrobic zeby mnie odbanowali. Zauwazylem tez ze mi ich centralka nie dziala i tu sie w konnekcie podczas aktualizacji pojawia nastepujacy blad:
QUOTE
Nieprawidlowa odpowiedz servera!

Brakuje tytulu i/lub identyfikatora centralki.

Co za polityka bany za free, ehhhhhhh
psota
o ile wiem to się tam często zdarza
Olórin
Szczególnie jak jesteś w dużym lanie....
piotr.ek
Hehe, moja siec miala bodaj rok k-line na polskich serwerach irc tongue.gif Ale siec, jak na tutejsze warunki, calkiem spora - ponad rok temu ponad 500 kompow... Komus musialo odwalic wink.gif
mgr.Dlugi
Ja nie mam sieci jestem indywidualnym uzytkownikiem multi-medi
piotr.ek
Co nie zmienia faktu, ze w adresie ty i inni klienci tego isp macie pewnie cos wspolnego - ban poszedl pewnie na *.to-cos-wspolnego.pl i tyle wink.gif
bakerss
Bo gosciu zawsze banuje jak leci i nie obchodzi go czy ktoś jest winny czy nie i jakie za tym ida konsekwencje ;] bez komentarza
Przemekc1
Ja też tak mam sad.gif Pisałem pare razy do admina, nawet nie raczył odpisać. Kiedy coś potrzebuje włączam taki program co podmienia mi IP i buszuje smile.gif.

PS. Coraz częściej myśle o zmienie tego lana. Chyba się nad neostradą zastanowie jednak. Szkoda tylko tych kilkudziesieciu gb na sieci :cry:
Olórin
QUOTE
Bo gosciu zawsze banuje jak leci i nie obchodzi go czy ktoś jest winny czy nie i jakie za tym ida konsekwencje ;] bez komentarza

A podaj lepszy sposób pozbywania się wstrętnych użytkowników inny niż ban ? Jak dajesz czadu na forum to może Cię czekać tylko ban.....
Przemekc1
No rozumiem, ale powinien chociaż na tego maila odpisać. No i ten ban powinien być na miesiąc, a nie na 1,5 roku... :roll: Bo tyle czekam na odbanowanie.
lhs
Sorry, Olórin, ale banowanie połowy miasta dlatego, że ktoś bryka - jest dla mnie nieporozumieniem.
Olórin
Przemeck - gosciu chyba banuje na zawsze ;-)
lhs - jeżeli podłączasz się do sieci o współdzielonym ip niejako godzisz się na to że jak ktos sie 'zasłuzy' to zbanują całą sieć......
lhs
Jasne. Jeżeli urodzisz się w Korei, to niejako godzisz się na to, że jako dziecko umrzesz z głodu. Sorry, ale taka logika jest mi obca.
mgr.Dlugi
Ja to bym temu gosciowi poprostu normalnie w morde dal i tyle. Przydalo by sie info chociaz za co bana strzelil na cala siec. Nie mogl tylko tego kogos zbanowac, a nie odrazu wszystkich ?
Przemekc1
Nie, nie mógł.
mgr.Dlugi
QUOTE(Przemekc1)
Nie, nie mógł.

Ale dlaczego ? To co jak ja mam ksiege gosci na swojej stronie to tez mam bany sypac na cale sieci ??
Olórin
A niby jak ?

[Mówie ogólnie]
Zauważ że księga gości a duży serwis do dwie całkowicie różne sytuacje, po kilkunastu postach jakiegos idioty moderatorzy mają dosc kasowania jego komentarzy/postów, i dostaje bana.... jakby nie mieli robic co innego tylko wywalac posty kretynow....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.