Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Centralka Wiadomosc.info
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
KaCzOr
welcome
Od pewnego czasu nic nie chce mi sie sciagac z centralki wiadomosc.info
Mam zmieniony adres centralki na ten nowszy co sie jakis czas temu zmienial
To wina moja czy wiadomosc.info ?
A przy sciaganiu czego kolwiek z tej centralki wyskakuje cos takiego:

Załączniki

gilek
znany problem, wina leży po stronie wiadomosc.info
mgr.Dlugi
Ehh nie lubie tego wiadomosci.info oni zawsze maja jakies problemy, a jak ich nie ma to bany dawaja :/
riddle
QUOTE(mgr.Dlugi)
Ehh nie lubie tego wiadomosci.info oni zawsze maja jakies problemy


Fakt, wiadomosci.info na razie nie działa. Może rzeczywiście mają jakieś problem z serwerem... a znam jeszcze podobna strone, dodatkowo z centralką K - wiadomosc.info i dziala mi pieknie.
Przemekc1
QUOTE(ridd1e)
QUOTE(mgr.Dlugi)
Ehh nie lubie tego wiadomosci.info oni zawsze maja jakies problemy


Fakt, wiadomosci.info na razie nie działa. Może rzeczywiście mają jakieś problem z serwerem... a znam jeszcze podobna strone, dodatkowo z centralką K - wiadomosc.info i dziala mi pieknie.


NIe ma staronki wiadomosci.info, mgr.Dlugi pomylił sie z nazwą, poprawna nazwa to wiadomosc.info.
riddle
QUOTE(Przemekc1)
NIe ma staronki wiadomosci.info, mgr.Dlugi pomylił sie z nazwą, poprawna nazwa to wiadomosc.info.


jasne ze wiem ze sie pomylil. nie wiem po co ten post z krytyka wiadomosc.info, przeciez mozna sobie samemu stworzyc cos w podobnie na cms i rozpropagowac jak sie nie podoba.. a dodam jeszcze ze strona wiadomosci.info istnieje - popatrz sobie w kod. to ze koles postanowil wstawic tam kod bledu z IE, to juz nie moja sprawa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.