Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konekt zamyka się przy wysyłaniu sms'a
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Lucek
Mam od pewnego czasu następujący problem. Otóż przy próbie wysłania sms'a na Ideę Konnekt zamyka się ale proces konnekt.exe muszę ręcznie zamknąć. Nie ma żadnych komunikatów itp. Dzieje się tak gdy jako pierwszy jest wysyłany sms do Idei. Jeśli natomiast wyślę sms'a najpierw na Plusa bądź Erę to i na Ideę potem wyjdzie! Co z tym zrobić?
Lukas77
Zamknij konnekta, wyczyśc zawartość katalogu \konnekt\Data\log Włącz Konnekta, wyślij smsa żeby program się wywalił, wejdź do konnekt\Data\log i zamieść na forum plik konnekt-live...log
Lucek
Trochę długi ten plik. Zamieścić go w całości na forum czy fragment czy jakoś inaczej jeszcze?

Okazało się też że nie ma reguły czy wcześniej wyślę sms'a na inną sieć. Czasem to samo dzieje się gdy wchodzę do menu opcji.
Olórin
Wrzuć cały plik jako załącznik.
Lucek
OK. Mam nadzieję że to pomoże. Bo już mnie do szału doprowadzają tw zwisy.
Lucek
Czy udało się może coś ustalić? Nie chcę robić reinstalki programu bo już raz to się na niezbyt wiele dało. Problem powrócił. Choć ostatnio jakby się uspokoiło. Co jednak nie uspokoiło mnie. Za każdym razem klikając w na "ustawienia" lub wysyłąjąc sms'a puls znacznie się zwiększa :wink:

EDIT: Żeby wysłać sms'a na ideę musze się przelogować w windowsie żeby mi Konntekt wspaniałomyślnie pozwolił i się znowu nie wywalił :[ Czasem jednak ma dobry humor i wysyła bez żadnego "ale".
Lucek
Tak więc chyba znalazłem odpowiedź na pytanie co jest tego przyczyną. Może komuś się kiedyś przyda. Otóż dzieje się tak zawsze przy uruchomionym słowniku Collinsa wersja 2.5 a czasem po jego zamknięciu (dalej działa jego usługa "useraccess"). Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.