Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wysyłanie plików w LAN.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mosskit
Witam !!

Mam najnowszą paczke konnekta z wtyczkami i musze przyznać ze to kawał dobrej roboty 8) ale jak zawsze sa jakies ale...

Zaczne moze od tego ze jestem w sieci lokalnej z kilkoma urzytkownikami, wszyscy lubują oczywiscie w GG :? i tak teraz po przejsciu na strone konnekta i po kilku testach mam taki maly problem. Mianowicie nie moge zarówno przesyłac ... jak i odbierac plików do\od urzytkownikow LAN. Dodam że mam forwardowany port 1550 i w GG wszystko fungowalo bardzo dobrze, tzn wysylalem pliki za NATem jak i w LANie bez zadnych problemow. Wydaje mi sie ze konnekta skonfigurowalem poprawnie bo wysylam pliki poza NAT, lecz nie odbiore\wysle od\do nikogo z sieci.

user posted image

172.16.0.15 ===> Ip wewnetrzne.


Teraz jeszce drugi problem. Mianowicie znajomy ktory ma Win98 W oknie rozmowy nie widzi buttona z EMOTIKONAMI. W opcjach coprawda (ustawienia\okno rozmowy\emotikony) widnieje informacja ze menu emotikon jest dostepne jedynie w systemach NT, ale czy nie da sie tego jakosc obejsc zeby dzialalo na Win98 :x

user posted image
Przemekc1
KTransfer strasznie kuleje sad.gif

A co do drugiego problemu, to Konnekt właściwie nie obsługuje win 98. Z systemami starszymi od 2000 często nie działa w ogóle albo coś tam nieobsługiwane jest.
mosskit
QUOTE
A co do drugiego problemu, to Konnekt właściwie nie obsługuje win 98. Z systemami starszymi od 2000 często nie działa w ogóle albo coś tam nieobsługiwane jest.


W win98 nie sprawia wiekszych problemow. Tzn nie zauwazylem .. procz wlasnie tego jednego .. z wyswietlaniem sie menu emotikonow.

CZekam na podpowiedzi innych, odnosnie konfiguracji KTransferu sad.gif
Przemekc1
Daj sobie wszystko na autodetekcje.
mosskit
user posted image

Przy powyższej konfiguracji wszystko zaczęło pięknie działac smile.gif smile.gif smile.gif

Pojawil sie niestety inny juz pewnie oklepany i walkowany problem niskiego transferu, nie przekraczającego 100 kb\s. Ale podsumowujac, problem o ktorym pisalem zostal rozwiazny.
Przemekc1
Możesz wysyłąć przez KTP jeszcze, ale najlepiej to udostępniajcie sobie pliki w lanie. Wtedy idzie szybciej niż przez oryginalne gg.
mosskit
QUOTE
Możesz wysyłąć przez KTP jeszcze


A coz to takiego KPT ???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.