Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: miganie wiadomością w trayu
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Wozik
Znika, pomimo że w opcjach mam zaznaczone "Migaj wiadomością w trayu dopóki jej nie przeycztam".

Czasem nawet nie wiem, że ktoś do mnie napisał, bo mam kilka grup i nie przeglądam zakładek zbyt często.
hao
Może masz przy okazji włączone automatyczne otwieranie okna wiadomości???

Zaczyna mnie to wkurzać, pojawiają się u was błędy, które u mnie za cholere pojawić się nie chcą (szczególnie te, gdy Konnekt wywala się z błędem krytycznym)... I jak ja mam to naprawiać? smile.gif
winthux
rozbudować jeszcze bardziej tryb debug i przysyłanie błędów... wink.gif
Ludwik
Mi też po dłuższym czasie znika.
Swoją drogą przydała by się taka opcja "dopuki nie przeczytam" dla migotania paska tytułu wiadomości. Bo narazie mam po prostu wpisaną największą liczbe migotań, jaka się da...
hao
Wcześniej tak właśnie było (nieskończona ilość) i nienajlepiej to działało... Spróbuj wpisać 65535, to odpowiada -1 a z tego co pamiętam, w winApi oznaczało nieskończoność...
Wozik
QUOTE(hao)
Może masz przy okazji włączone automatyczne otwieranie okna wiadomości???


Nie, nie mam, natomiast miganie okna mam ustawione na 1.

QUOTE(hao)
Zaczyna mnie to wkurzać, pojawiają się u was błędy, które u mnie za cholere pojawić się nie chcą (szczególnie te, gdy Konnekt wywala się z błędem krytycznym)... I jak ja mam to naprawiać? smile.gif


Dobr dobra, programiści u mnie w firmie mówią to samo, jak znajduję ich błędy smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.