Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: exPIMP i backup ustawien i kontaktow
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Nowart
witam wszystkich forumowiczow. Jestem tu pierwszy raz gdyz mam kilka problemow wiec prosze z gory o wyrozumiałość. Szukalem poprzez wyszukiwarke ale nie znalazlem tam nic , co byloby napisane po Polsku i zrozumiałym językiem :wink:
1. Skad pobrac wtyczke exPiMP , ktora mozna podobno zrobic backup wszelkich ustawień i listy kontaktow (abym nie musial wszystkiego ustawiac ponownie po reinstalacji).?? Lub prosze o jakaś dobra porade jak to zrobic...
2. Wysyłając sms na nr o początku 880... podaje mi jedynie bramke mBox Idei (reszte poza Idea, Era i Plusem wykasowalem bo byly mi zbyteczne) a nie Ery. Pozostale nr 88... wysyła bez zastrzezen przez bramke Ery.
3. Ostatnio podczas wysylania sms do Idei zawieszal sie Konnekt jednak proces pozostawał zabierajac cale moce produkcyjne mojej maszynki. Problemu juz nie ma ale chcialbym wiedziec jak sie przed nim ustrzec w przyszlosci...
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam
atol
AD1 masz to w standardzie...
Nowart
dziekuje, ale wlasnie takiej odpowiedzi sie obawialem... nic nie wnoszacej ani niczego nie wyjaśniającej.
Moze uscisle swoj problem - ad.1 - mam wersje 0.6.21.121 instalowana ok miesiaca temu. Nie wiem o jakim "standarcie" pisze moj Przedmowca ale zadnej takowej wtyczki nie bylo. Sciagnac ze strony rowniez nie umiem bo nie moge jej znalezc w katalogu wtyczki...
ad. 2 i 3 problem pozostal.
Poza tym cos odnosnie wtyczki majlik ktora ja w swojej wersji sprzed miesiaca mialem w pakiecie standardowym, natomiast wczoraj instalowalem ponownie na innym komp. te sama wersje ze strony Konnekta i juz zamiast majlika byla jakas "badziewska" wtyczka "emNotifier" czy jakos tam... W kazdym razie nie spelnia ona podstawowej i najwazniejszej dla mnie funkcji czyli wyskakujacych powiadomieniach o poczcie przychodzacej. szukalem na forum ale oczywiscie dziesiatki postow, i zadnej konkretnej odpowiedzi.
P.s. Szanowni zaawansowani forumowicze. NIe kazdy konczyl studia informatyczne, nie kazdy ma czas i ochote na rozszyfrowywanie niektorych odpowiedzi. Niektorzy po prostu majac problem uwazaja, ze najlepiej zasiegnac porady kogos bardziej obeznanego w temacie... Nie ide na latwizne pozniewaz szukalem juz odp. na moje problemy wyszukiwarka, ale odnosze wrazenie , ze w wielu odpowiedziach dominuje typowa "spychologia"...
Pozdrawiam
Sija
"spychologie" uprawia 90% tego forum, tyle, ze mentalna.

QUOTE
Konnekt - paczka standardowa
30-12-04 6387KB
Instalator zawierający komunikator, wymagane biblioteki, oraz wszystkie 'oficjalne' wtyczki.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.