Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zrywanie połaczenia.
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
GraLo
Witam i serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Mój problem polega na tym, iż konnekt co pare minut zrywa połączene po czym za pare sekund znów sie łączy. Jest tak w kółko. GG natomiast działa nieprzerwanie. Co może byc przyczyna i czy można to jakoś naprawić. Z góry dziękuje za pomoc.
StRuGi
Ustawienia :arrow: Połączenie :arrow: odznacz Łącze się z internetem przy użyciu modemu
Powinno pomóc, a jak nie pomoże, to ustaw większe timeout'y.
GraLo
Nigdy nie mialem zaznaczonej opcji Łącze sie za pomoca modemu. Dalej jest to samo, polaczenie sie zrywa a zaraz znowu jest. Nie wiem o co chodzi.
atol
może feralny serwer gg?
Lwiczek
A ustawiłeś wieksze timeouty jak Ci radzono?
GraLo
Ustwilem timeout na maxa i dalej to samo. Powiedzcie z jakimi serwerami sie laczycie moze sprobuje poprobowac i polaczyc si z innym.

Edit:

Zauwazylem ze konnekt zrywa mi polaczenie jak np. probuje sie laczyc z jakas stronka, albo np. jak dc++ probuje nawiazac z kims polaczenie wtedy konnekt wysiad. Ale za chwile znow jest.
GraLo
Czy nikt nie ma pomyslow jak mi pomoc ?? wpadlem jeszcze jeden trop. Instalowalem kiedys wtyczke ggcrypt i zle sie zainstalowala. Nie moge jej teraz usunac czy ta wtyczka moze byc przyczyna moich problemow ?
skolima
U mnie rwanie połączenia GG wynikało z problemów z serwerami SSL. Wyłączyłem, serwer SSL w dół na liście priorytetów, na samą górę hub. Nie rwie. Ale u Ciebie objawy są nieco inne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.